REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gwiazda serialu 13 powodów wystąpi w horrorze Netfliksa. W sieci pojawił się zwiastun filmu The Open House

Wygląda na to, że jeden z największych serwisów streamingowych pragnie na dobre podbić rynek filmowy. W nadchodzącym roku na Netfliksie wyląduje film grozy The Open House, tym samym zwiastując, że 2018 rok będzie należał do horrorów. 

29.12.2017
10:14
netflix horrory
REKLAMA
REKLAMA

The Open House jest produkcją Matta Angela i Suzanne Coote, która stawia na popularny w filmach grozy schemat nawiedzonego domu. Film opiera się na historii nastoletniego Logana i jego matki, Naomi, którzy po tragicznej śmierci ojca przeprowadzają się do domu w górach. Tuż po przyjeździe do miasteczka, jego mieszkańcy zdają się zachowywać dosyć podejrzanie, siląc się na przyjazną troskę.

Sytuacja dosyć szybko robi się mroczna, kiedy bohaterowie zmuszeni są opuścić mieszkanie na jeden dzień, by udostępnić go potencjalnym nabywcom. Niestety po powrocie zaczynają ich dobiegać podejrzane odgłosy dochodzące z piwnicy. Protagoniści podejrzewają, że ktoś z odwiedzających mógł zagościć w domu na dłużej.

 class="wp-image-120136"

Film intryguje ciemnymi kadrami, górskim pejzażem i niepokojącą muzyką.

Mroczności zdecydowanie dodaje tu otaczający krajobraz. Akcja filmu rozgrywa się zimą, kiedy szybko robi się ciemno, a w okolicy panuje półmrok. Dookoła widoczne są połacie śniegu, a górskie pejzaże zdominowane są przez ciemne lasy. Od razu na myśl przychodzi tutaj film Lśnienie, w którym także mieliśmy do czynienia z zimową porą i odizolowanym od cywilizacji domem.

Netflix stawia na gwiazdy ze swoich poprzednich produkcji.

O potencjalnym sukcesie produkcji Netfliksa może stanowić dobór obsady. Młoda gwiazda serialu 13 Reasons Why, Dylan Minnette szybko rozkochał w sobie rzeszę widzów. Aktor ma również spore doświadczenie w filmach podobnego gatunku. Minnette może pochwalić się udziałem w zeszłorocznej produkcji Nie oddychaj, a także filmie Gęsia skórka. The Open House będzie zatem kolejną pozycją w jego filmografii, która bazuje na strachu i mroku.

 class="wp-image-120142"
REKLAMA

Najnowszy trailer filmu mimo sztampowości fabularnej wywołuje pozytywne odczucia. Szczęśliwie twórcy stawiają przede wszystkim na suspens i podkręcanie dreszczyku emocji, rezygnując z kreowania efektownych potworów wyskakujących z każdego kąta. Produkcja wzbudza zainteresowanie poprzez niewyjaśnione dźwięki dochodzące z piwnicy domu, podejrzane zachowania wścibskich sąsiadów i coraz większy strach napędzający główne postaci.

The Open House będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix 19 stycznia 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA