REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Adam Driver, Lady Gaga i niesamowita przemiana Jareda Leto. Zobacz zwiastun „House of Gucci” Ridleya Scotta

W sieci wreszcie pojawił się zwiastun świetnie zapowiadającego się filmu Ridleya Scotta pt. „House of Gucci”. Uwagę przykuwa zwłaszcza niesamowita metamorfoza Jareda Leto.

30.07.2021
9:59
house of gucci zwiastun jared leto lady gaga
REKLAMA

„House of Gucci” stał się jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku już po pierwszych oficjalnych zdjęciach, które trafiły do sieci. Zwiastun jedynie podkręca oczekiwania: imponująca obsada (Adam Driver, Lady Gaga, Jared Leto, Al Pacino, Jeremy Irons, Salma Hayek), fenomenalna scenografia i Ridley Scott za sterami (swoją drogą – w przeciągu zaledwie półtora miesiąca w kinach pojawią się aż dwa jego filmy: drugim jest równie ciekawie zapowiadający się „Ostatni pojedynek”, w którym również – ku mojej niezmierzonej radości – zobaczymy Drivera). Pierwszy oficjalny trailer produkcji obejrzycie poniżej.

REKLAMA

House of Gucci zwiastun i data premiery

Film „House of Gucci” będzie kryminałem opartym na prawdziwej, rzecz jasna, historii (i w sporej mierze na książce non-fiction pt. „House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour and Greed” Sary Forden). Fabuła rozgrywa się na przestrzeni trzech dekad; dotyczy ona znanego imperium mody i głośnego morderstwa Maurizia Gucciego, które zleciła jego zdradzona i rozgniewana kwotą alimentów żona: Patrizia Reggiani, nie bez powodu nazywana też Czarną Wdową.

To właśnie ona, ekscentryczna i nieprawdopodobnie rozrzutna autorka słynnego zdania: „Wolę płakać w Rolls Roysie niż śmiać się na rowerze”, znajdzie się w centrum obrazu. Maurizio został zamordowany z zimną krwią na ulicy w Mediolanie; minęły dwa lata, zanim śledczy w końcu trafili na obciążający jego żonę trop. Twórcą scenariusza do filmu jest Roberto Bentivegna.

REKLAMA
house of gucci zwiastun jared leto lady gaga class="wp-image-1763416"

„House of Gucci”: premiera już 24 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA