REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Trwa casting do spin-offu „Gry o tron”. Dwie kluczowe role w „House of the Dragon” jeszcze nieobsadzone

Nie cichną medialne doniesienia na temat powstającego dla HBO spin-offu „Gry o tron”. Podobno casting do serialu „House of the Dragon” trwa i na obsadzenie czekają dwie kluczowe damskie role — Rhaenyry Targaryen i Alicent Hightower. Kto wcieli się w bohaterki?

20.07.2020
21:49
house of the dragon gra o tron prequel spin off casting
REKLAMA
REKLAMA

W mediach huczy od plotek na temat przygotowywanego przez HBO prequelu „Gry o tron”. Za serial „House of the Dragon” odpowiadać ma Ryan Condal wspierany przez samego George'a R.R.  Martina. Po fali rozczarowania wśród fanów serii finałowym sezonem „GoT”, sympatycy sagi „Pieśń lodu i ognia” wiążą z prequelem serialu duże nadzieje.

Choć premierę spin-offu zaplanowano najwcześniej na 2022 rok, już teraz ogromne emocje budzi obsada nowego serialu HBO. Jak pisaliśmy kilka tygodni temu, do roli Aegona Targaryena stacja poszukuje ok. 20-letniego białego mężczyzny (szczegółowy opis bohatera znajdziecie tutaj). Nadal nie wiadomo też, kto wcieli się w dwie kluczowe dla fabuły damskie b0haterki —  Rhaenyra Targaryen i Alicent Hightower.

Jak donosi serwis Recapped, aktorka, która miałaby wcielić się w Rhaenyrę, nie powinna przekroczyć 30., ale odtwórczyni Alicent powinna już być nieco starsza. Kolejnym doniesieniem jest czas rozpoczęcia pracy na planie „House of The Dragon”: według krążących w sieci pogłosek, zdjęcia mają wystartować w przyszłym roku w Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Pamiętajmy jednak, że na razie są to czyste spekulacje i dopiero kolejne tygodnie (a może nawet miesiące) przyniosą pewniejsze konkrety. W końcu HBO już nie raz celowo prowokowało przecieki — wszystko po to, aby podgrzać emocje wśród fanów serii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA