REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Amazon Prime Video chce powtórzyć sukces „The Boys”? Zobacz zwiastun serialu „Hunters” z Alem Pacino – aktor wcielił się w łowcę nazistów

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego serialu Amazon Prime Video, zatytułowany „Hunters”. To opowieść o grupie „łowców nazistów” pod dowództwem Ala Pacino.

21.11.2019
21:16
Hunters - kadr z serialu Amazon Prime Video
REKLAMA
REKLAMA

Serial opowiada o grupie łowców głów, którzy polują na zwolenników nazistów, pragnących doprowadzić do powstania Czwartej Rzeszy na terenie USA. Jest rok 1977, a nowojorska grupa „Hunters” jest jedyną linią obrony przed zapędami pro-nazistowskich fanatyków.

Hunters - kadr z serialu class="wp-image-347084"

Historia, przedstawiona w serialu wygląda zatem na smakowitą mieszankę motywów z różnych dzieł kultury – od „Mężczyzny w wysokim zamku”, rozgrywającym się w alternatywnej rzeczywistości, w której państwa osi wygrały II wojnę światową „Kingsman - tajne służby”, poprzez element inicjacji do tajnego stowarzyszenia, a na europejskim „Iron Sky”, które odkrywało przed nami tajną bazę Nazistów na Księżycu, kończąc.

Wydaje się także, że Amazon poczuł się pewniej po sukcesie obrazoburczego i krwawego serialu „The Boys”, w którym w prześmiewczy sposób ogrywał motywy kina superbohaterskiego i postanowił stworzyć równie pełnokrwistą opowieść.

Producentem nowego serialu jest Jordan Peele, ojciec sukcesu horrorów „Get Out” i „To my”. Na ekranie obok Ala Pacino zobaczymy (m.in) Logana Lermana, Josha Radnora, Jerrikę Hinton, Kate Mulvany, czy Dylana Bakera.

REKLAMA

Showrunnerami serialu są zaś David Weil i Nikki Toscano (producentka i scenarzystka „Bates Motel” i „24: Dziedzictwo”). Reżyserem pilota został natomiast Alfonso Gomez-Rejon, który stał wcześniej za kamerą (m.in) 12 odcinków „American Horror Story”, czy ośmiu odcinków „Glee”.

Premiera serialu „Hunters” została zapowiedziana na 2020 rok. Produkcja ma trafić na platformę Amazon Prime Video.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA