REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nadchodzi potężny żywioł. Huragan już dzisiaj w kinach

600 milionów dolarów, efektowne pościgi i wichura stulecia. Tak zapowiada się najnowszy film katastroficzny, zatytułowany Huragan. Produkcję od dziś można oglądać w kinach.

13.04.2018
11:13
Huragan film
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli jesteście fanami kina katastroficznego, a wszelkie ekranowe anomalie atmosferyczne dostarczają wam najlepszej rozrywki, to ten film jest stworzony dla was. Nie zabraknie porwanych przez wiatr samochodów, rozerwanych domów, a nawet przewróconego kontenerowca. Do tego wszystkiego napad na bazę wojskową, którego celem jest 600 milionów dolarów w gotówce.

Tak przedstawia się film Huragan.

Podczas gdy zorganizowana grupa próbuje otworzyć sejf z pieniędzmi, agentka Casey musi za wszelką cenę dotrzeć do placówki. Pomagają jej w tym Will, naukowy ekspert od huraganów, oraz jego brat, były żołnierz Breeze. W dzieciństwie rodzeństwo doświadczyło już podobnej wichury, która totalnie zniszczyła ich rodzinne miasteczko. Tym razem bracia nie zamierzają uznać wyższości żywiołu i razem z Casey zatrzymać przestępców.

Ze zwiastuna jasno wynika, że Huragan to produkcja nastawiona na akcję. Oprócz niepowstrzymanego żywiołu widzowie zobaczą także pościgi samochodowe czy strzelaniny. Jeśli ktoś zainteresowany jest weekendowym seansem rozrywkowym z obowiązkowym popcornem, to ten film może być dobrym wyborem.

Huragan film class="wp-image-153282"

Huragan – obsada filmu

REKLAMA

W roli agentki Casey zobaczymy znaną z Uprowadzonej Maggie Grace. Na ekranie partnerować jej będzie Toby Kebbell (Will), którego kojarzymy jako Kobę z Planety małp i Liama z odcinka The Entire History of You serialu Czarne lustro. Jego filmowego brata zagra Ryan Kwanten, czyli Jason Stackhouse z Czystej krwi. Ponadto w filmie pojawią się Ralph Ineson, Melissa Bolona czy Ben Cross. Reżyserem projektu jest Rob Cohen, odpowiedzialny za Szybkich i wściekłych oraz xXx.

Huragan od dzisiaj można oglądać w kinach. Dystrybutorem filmu w Polsce jest Kino Świat.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA