REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nadciąga Iron Sky: The Ark! Kosmicznych nazistów zastąpią… Chińczycy z Księżyca

Pierwszy Iron Sky był tak fatalny, że aż znośny. Pomysł na nazistów ukrywających się po ciemnej stronie Księżyca został jednak wyeksploatowany do cna. Dlatego twórcy Iron Sky: The Ark biorą się za zupełnie nowy rozdział historii.

14.02.2017
9:05
iron sky the ark
REKLAMA
REKLAMA

Mam dla was dobrą i złą wiadomość. Zła jest taka, że raczej nie ma co liczyć na powrót kosmicznych nazistów. Ich siedziba, z czasem zamieniona w latającą fortecę, zostaje zniszczona w pierwszym Iron Sky. Nie oznacza to jednak, że ziemski Księżyc nie posiada już żadnych sekretów. Wręcz przeciwnie.

Dobra wiadomość jest taka, że krążące wokół ziemi ciało niebieskie znowu odegra kluczową rolę. Okazuje się, że żyjący na jego powierzchni naziści to tylko jedna z mrocznych tajemnic Księżyca. Drugą jest coś drzemiącego głęboko, głęboko pod powierzchnią…

Iron Sky: The Ark ma nawiązywać do chińskiej mitologii, kultury oraz historii.

Film przedstawi przygody dwóch chińskich audiofilów, którzy podejmują się niezwykłego zadania. Para głównych bohaterów postanowi rozszyfrować tajemniczą wiadomość dźwiękową, pochodzącą z kosmosu. Ich plany chce pokrzyżować nie kto inny jak sama sekretna organizacja Illuminati.

REKLAMA

Niestety, wciąż nie wiadomo, kto będzie "tym złym" w Iron Sky: The Ark. Skoro w pierwszej części serii byli to naziści, można by zgadywać, że w drugiej będą nimi chińscy komuniści. Jest to jednak mało prawdopodobne. Iron Sky: The Ark powstaje w Chińskiej Republice Ludowej. To azjatycka koprodukcja. Szczerze wątpię, aby tamtejsze władze zgodziły się na taki scenariusz.

Iron Sky: The Ark pojawi się dopiero w 2018 roku. O istnieniu enigmatycznego projektu twórcy dają jednak znać już teraz.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA