Mamy dwie wiadomości dla fanów iZombie, czyli świetnej komedii o jedzeniu ludzkich mózgów: dobrą i złą
iZombie zupełnie nie przypomina komiksowego pierwowzoru, ale dzięki temu jest całkiem niezłym serialem. Niezmiernie się cieszę, że jedna z niewielu produkcji o takim rodowodzie nie opowiadająca o superbohaterach doczeka się kolejnego, piątego sezonu. To niestety koniec dobrych wieści dla fanów Liv Moore.

REKLAMA
