REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jenna Ortega i Aubrey Plaza to duet idealny. Nagranie z SAG podbija sieć

Aubrey Plaza i Jenna Ortega wspólnie wystąpiły na gali rozdania SAG Awards. Organizatorzy sprytnie wykorzystali charakterystyczny vibe aktorek i uwielbienie fanów, którym obie panie cieszą się dzięki swoim najpopularniejszym kreacjom. Mordercze spojrzenie serialowej Wednesday doskonale komponuje się ze spojrzeniem April Ludgate z "Parks and Recreation". Teraz fani marzą o tym, by zobaczyć te dwie aktorki w jednej produkcji.

28.02.2023
9:23
jenna ortega aubrey plaza sag 2023 wednesday
REKLAMA

Podczas ceremonii rozdania nagród SAG, jedną z kategorii zapowiedział duet Jenna Ortega i Aubrey Plaza. Obie aktorki cieszą się obecnie olbrzymią popularnością i bezbrzeżnym uwielbieniem olbrzymiej grupy fanów - nic dziwnego, że nagranie ich krótkiej wymiany zdań, nawiązujące do „mrocznych” osobowości granych przez nie bohaterek, stało się viralem. To musiało się wydarzyć: teraz internauci domagają się wspólnego występu w nowej produkcji.

REKLAMA

Jenna Ortega i Aubrey Plaza jako siostry - tego domagają się fani

Rozdanie nagród SAG - Gildii Aktorów Ekranowych - odbyło się w niedzielę 26 lutego na kanale Netflixa na YouTube. Jedno z najważniejszych wydarzeń branży telewizyjnej i filmowej odbyło się w towarzystwie największych gwiazd Hollywood - i to już po raz 29. Plaza i Ortega zachwyciły publiczność wręczając nagrodę dla najlepszego aktora z filmu telewizyjnego lub miniserialu. Nic dziwnego, że wielu widzów zasypało sieć komentarzami pokroju: „Powinny zagrać siostry!”. Plaza podkręciła atmosferę mówiąc w wywiadzie dla Entertainment Tonight:

O, wchodzę w to. Po prostu zabijemy wszystkich spojrzeniem.

Jenna Ortega i Aubrey Plaza

Żart z podobieństwa artystek okazał się strzałem w dziesiątkę. „Nie wiem, dlaczego połączyli nas w parę” - powiedziała Plaza, a Ortega się z nią zgodziła - przyznała, że nie mają ze sobą niczego wspólnego. Po chwili Plaża dodała, że teraz powinny odnaleźć osoby odpowiedzialne za tę sytuację. Wówczas wyrecytowały wspólnie: „I przekląć ich rodziny, a potem patrzeć, jak klątwa ściga ich ród przez następnych siedem pokoleń”.

Największym wygranym w serialowych kategoriach okazał się „Biały Lotos” (w którego nowej odsłonie zagrała Plaza), z kolei w kwestii wyróżnień filmowych prowadziło „Wszystko wszędzie naraz”. 

REKLAMA

Zdjęcie główne: screenshot/kanał Netflixa na YouTube

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA