REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jesse Eisenberg i Kristen Stewart u Woody'ego Allena. Zobacz zwiastun "Café Society"

W nowym filmie Woody'ego Allena przeniesiemy się do Hollywood. W główną rolę, Jamesa, młodego mężczyzny, który odkryje świat show-biznesu i kina, wcieli się Jesse Eisenberg. W sieci pojawił się zwiastun "Café Society".

22.04.2016
9:24
Zobacz zwiastun "Café Society", nowego filmu Woody'ego Allena
REKLAMA
REKLAMA

"Café Society" swoim charakterem nie różni się od innych allenowskich produkcji. Mamy trochę słodko-gorzkiego humoru, namiętności, romantyczne uniesienia, zdrady i konfrontację bohaterów z rzeczywistością. Zwiastun filmu przenosi nas do XX wieku i Hollywood, które jest obietnicą kariery i niesamowitych doznań. James, młody mężczyzna, nieznający wielkiego świata, przyjeżdża do Los Angeles, gdzie jego wujek jest szychą w Hollywood. Te odwiedziny zmienią jego życie i będą dla niego prawdziwą próbą, która zapewni mu nowe życiowe doświadczenia. Obk Jesse'ego Eisenberga na ekranie zobaczymy także Kristen Stewart, Steve'a Carella, Blake Lively, Coreya Stolla.

REKLAMA

Reżyserem oraz scenarzystą filmu jest nie kto inny jak sam Woody Allen. Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 12 sierpnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA