REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

John Wick kontra reszta świata zabójców. Premierowy zwiastun „John Wick 3: Parabellum”

Kariera Keanu Reevesa na nowo eksplodowała dzięki serii John Wick. Popularny zabójca na zlecenie powróci w trzecim filmie pt. „John Wick 3: Parabellum”. Produkcja właśnie doczekała się premierowego zwiastuna, który obiecuje pojedynek Johna z najlepszymi asasynami świata.

17.01.2019
18:35
john wick 3 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza część serii „John Wick” trafiła do kin w 2014 roku i okazała się olbrzymim sukcesem. Zarobiła na świecie 89 mln dol., a widzowie pokochali zabójcę uwielbiającego swojego psa. Nawet krytycy byli łaskawi wobec produkcji. Film dał też drugie życie Keanu Reevesowi, którego kariera dawno straciła dawny błysk. Gwiazdor „Matriksa” po raz kolejny pokazał jednak, że potrafi występować w filmach akcji.

Kolejna część trafiła do kin trzy lata później. Według niektórych opinii „John Wick 2” był wręcz jednym z najlepszych sequeli ostatnich lat. Wielbiciele obu produkcji wskazywali przede wszystkim na świetne sceny walk i odejście od szybkiego montażu, który stał się wyznacznikiem kina akcji ostatnich lat. Fanom ewidentnie nie było dość, dlatego już wkrótce do kin trafi trzecia część.

John Wick 3 zwiastun - kiedy premiera?

Akcja nowej odsłony przygód zabójcy na zlecenie rozpocznie się tuż po zakończeniu drugiej części. Za zamordowanie jednego z członków High Table John zostaje obłożony ekskomuniką i nie może dłużej ukrywać się na terenie hotelu The Confidential. Zostaje także pozbawiony dostępu do zasobów oferowanych innym członkom gildii zabójców. Wraz ze swoim psem zaczyna ucieczkę, a tymczasem setki najlepszych morderców w mieście otrzymują informację o nagrodzie za jego głowę - 14 mln dol. W zwiastunie pokazanych zostaje kilku przeciwników Johna, a także doświadczona zabójczyni Sofia, która wspomoże byłego przyjaciela w próbie ocalenia życia.

REKLAMA

W obsadzie trzeciej części po raz kolejny znaleźli się Keanu Reeves, Ian McShane, Ruby Rose, John Leguizamo, Laurence Fishburne i Lance Reddik. Z nowych twarzy w filmie „John Wick 3: Parabellum” pojawią się Halle Berry, Anjelica Huston, Mark Dacascos i Jason Mantzoukas. Do roli reżysera produkcji powróci także Chad Stahelski.

„John Wick 3: Parabellum” trafi do kin 17 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA