REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Castingi do filmu o Jokerze nabierają tempa. Wiemy, kto może zagrać matkę złoczyńcy

Jeśli oceniać prawdopodobną jakość filmu po sprawności jego przygotowań i popularności grających w nim aktorów, to Joker zapowiada się na murowany hit. Coraz mocniej krystalizują się faworyci castingów do poszczególnych ról. Oprócz Joaquina Phoenixa i dręczącego go Roberta De Niro w filmie pojawi się matka przyszłego Jokera. Wiemy, kto może ją zagrać.

24.07.2018
11:53
który joker jest najlepszy?
REKLAMA
REKLAMA

Warner Bros. i DC coraz mocniej promują nadchodzący solowy film, w którym poznamy początki kariery Księcia Zbrodni i dowiemy się, co popchnęło go w odmęty szaleństwa. Joker (bo tak ma być zatytułowany obraz Todda Philipsa) nie będzie miał na pokładzie Jareda Leto, który produkuje swój własny film o tej postaci. Nie oznacza to jednak, że w obsadzie zabraknie gwiazd.

W Jokera wcieli się Joaquin Phoenix, a towarzyszyć będzie mu zapewne sam Robert De Niro. Trwają również rozmowy dotyczące roli matki Jokera, która będzie nosić imię Penny. Jak donosi portal The Wrap główną kandydatką do tej roli jest Frances Conroy. To aktorka znana z ról w American Horror Story i Czarownicach z Salem.

Co ciekawe, nie byłby to jej pierwszy występ w spin-offie opartym o postać znaną z komiksów DC. Wystąpiła ona w niesławnej Kobiecie-Kot.

 class="wp-image-185707"

Rolą matki przeciwnika Batmana aktorka z pewnością będzie mogła zmazać tamtą plamę. Dobór aktorów, takich jak Conroy i De Niro, wyraźnie pokazuje, że DC zależy na zupełnie innym podejściu do komiksowych adaptacji od dotychczasowego.

Mówi się także o występie w Jokerze innej aktorki znanej komiksowym fanom. Według informacji CinemaBlend w filmie może się też pojawić Zazie Beetz, która niedawno zagrała Domino w sequelu Deadpoola. Ma ona duże szanse otrzymać angaż do roli samotnej kobiety z dzieckiem, która przyciągnie uwagę Jokera. Zapewne na swoją zgubę.

REKLAMA

Wciąż czekamy z kolei na nazwisko osoby, która mogła by zagrać żonę komika, który stanie się Jokerem. Coraz więcej mówi się o tym, że film Philipsa ma być luźną adaptacją Zabójczego żartu, ogłoszenie takiej postaci wydaje się więc być kwestią czasu.

Joker ma trafić do kin już 4 października 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA