REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Joaquin Phoenix podburza tłum. Nowe zdjęcia z planu filmu Joker

Dostajemy coraz większe porcje tortu o nazwie Joker. W sieci ukazały się kolejne zdjęcia Joaquina Phoenixa w roli Księcia Zbrodni Gotham. Tym razem aktor zaprezentował się w pełnym kostiumie.

24.09.2018
20:55
Joaquin Phoenix Joker
REKLAMA
REKLAMA

Parę dni temu wreszcie mogliśmy zobaczyć Joaquina Phoenixa w makijażu demonicznego klauna. Choć tym razem make-up arcywroga Batmana nie budził żadnych upiornych skojarzeń, to widzowie bardzo ciepło przyjęli nowy wizerunek postaci. Apetyty na kolejne materiały zza kulis są więc bardzo wysokie. Teraz można je zaspokoić przynajmniej na chwilę.

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu filmu Joker.

Widzimy na nich Arthura Flecka już po pełnej transformacji w swoje alter ego. Superzłoczyńca nie tylko ma na sobie wspomniany makijaż, ale także charakterystyczny dla tej postaci garnitur w dość niecodziennym kolorze. Co więcej, na udostępnionych przez Standard.co.uk fotografiach widzimy też popleczników Jokera.

Wygląda na to, że w filmie Fleck nie będzie ukrywał swojej tożsamości przed światem. Zapewne zechce także udzielać się na arenie politycznej, o czym świadczą widoczne na transparentach hasła. Można z nich także wywnioskować, że do tajemnic nie będzie też należeć niechęć czy swego rodzaju uraza Jokera względem Thomasa Wayne’a.

Joaquin Phoenix Joker class="wp-image-204700"
Źródło: https://www.standard.co.uk/showbiz/celebrity-news/joaquin-phoenix-pictured-in-full-joker-costume-as-gotham-city-criminal-terrifies-new-york-commuters-a3943936.html

Podburzenie miejskiej biedoty przeciwko elitom to dla Księcia Zbrodni żadna sztuka. Pytanie tylko, na jakie konkretne środki zdecydowali się twórcy? I jak w ogóle dojdzie do zawiązania relacji pomiędzy Fleckiem a Waynem? Szczegóły fabuły trzymane są pod kluczem, więc dowiemy się tego pewnie dopiero podczas seansu.

REKLAMA

Na razie na wszystkich udostępnionych materiałach króluje Joaquin Phoenix.

Ciekawe, kiedy przyjdzie nam zobaczyć bohaterów granych przez resztę obsady. Warto przypomnieć, że w Jokerze zagrają także Robert De Niro, Zazie Beetz czy Brett Cullen. Możliwe jednak, że ich twarze pojawią się dopiero w zwiastunie produkcji albo w ogóle w samym filmie, którego premierę przewidziano na październik 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA