REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Polska Madeleine McCann okłamała ludzi, bo chce być sławną piosenkarką? "Ta dziewczyna potrzebuje pomocy"

Julia Faustyna, czyli Polka uparcie twierdząca, że to ona może być zaginioną przed laty Madeleine McCann za pomocą swoich medialnych działań sprawiła, że jest o niej głośno na świecie. Tymczasem jeden z reporterów TikToka ma swoją teorię odnośnie zachowania Julii. Jego zdaniem 21-latka ukartowała całą sprawę po to, aby móc... zostać piosenkarką.

02.04.2023
10:51
Julia Faustyna
REKLAMA

Wcześniej nikt o niej nie słyszał, jednak gdy zimą tego roku Julia Faustyna przedstawiła w swoich mediach społecznościowych, że to ona może być zaginioną przed laty Madeleine McCann, świat zainteresował się 21-latką z Polski. Madeleine robi wszystko, aby przekonać innych, że to właśnie ona może być dziewczynką, o której mówił cały świat.

REKLAMA

Julia Faustyna ukartowała całą sprawę po to, aby być sławna?

Pomaga jej w tym detektyw, Fia Johansson, znana jako "Perskie Medium". Niedawno 21-letnia Julia pojawiła się ze swoją mentorką w popularnym amerykańskim talk show "Dr. Phil", w którym opowiedziała swoją historię. Eksperci zaproszeni do programu dość sceptycznie nastawieni byli do jej opowieści, natomiast sam prowadzący, Dr Phil McGraw stwierdził, że dziewczyna uwierzyła po prostu w wytwór swojej wyobraźni.

Sprawa domniemanej Madeleine budzi kontrowersje i choć więcej osób jej nie wierzy, niż wierzy, to 21-latka nie poddaje się i wciąż podkręca zainteresowanie swoją osobą. Zresztą jej rodzina z Polski, która wypowiadała się w tej sprawie, twierdzi, że dziewczyna zawsze miała "parcie na szkło", chciała być piosenką i być sławna.

Podobnie zresztą twierdzi brytyjski tiktoker Chris Chandler, który był pierwszą osobą przeprowadzającą wywiad z Julią. Reporter TikToka kompletnie nie wierzy w to, że Julia może być zaginioną Madeleine. Prędzej kaktus mi wyrośnie na dłoni, niż okaże się, że ona jest Madeleine McCann - powiedział w wywiadzie dla Daily Star.

@newswithchrisofficial

My analysis on Julia Faustyna the girl who claims she could be Madeleine McCann. I believe as the case begins to drag on without any clear evidence I’m starting to get a little suspicious. #iammadeleinemccann#juliafaustyna#madeleinemccanncase#madelinemccann#news#latestnews

♬ original sound - NewsWithChris

"Ta dziewczyna potrzebuje pomocy"

Tiktoker podejrzewa Julię o ukartowanie całej sprawy. A miałaby zrobić ona właśnie po to, aby zostać piosenkarką. Jej matka podała w oświadczeniu, że zawsze chciała być piosenkarką. Wtedy zacząłem łączyć wszystkie kropki - powiedział w wywiadzie. Zresztą również na jego TikToku pojawiły się informacje, że Faustyna miała nagrać już 72 piosenki. Tiktoker przytoczył też wypowiedź jej mentorki, Fii Johansson, która miała zapytać się Julii - "co chciałabyś powiedzieć swoim fanom i obserwującym?". Ktoś, kto twierdzi, że jest lub może być Madeleine McCann, nie użyłby terminologii "fani", prawda? - zauważył tiktoker. Chandler twierdzi też, że niezależnie, jak ta sprawa się skończy, Madeleine potrzebuje pomocy. Niezależnie od tego, co się okaże, ta dziewczyna potrzebuje pomocy - podkreślił.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA