REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Julia Wieniawa była molestowana w pracy. Opowiedziała o tym u Wojewódzkiego

Julia Wieniawa gościła w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie opowiedziała o m.in. nadchodzącej płycie. Młoda aktorka i piosenkarka w studio Wojewódzkiego zdradziła też, że w swojej pracy doświadczyła sytuacji związanej z molestowaniem seksualnym.

02.11.2022
10:19
Julia Wieniawa
REKLAMA

Julia Wieniawa aż pięć razy odmawiała udziału w programie Kuby Wojewódzkiego. Zaznaczyła, że nie spodobały się jej wcześniej wysłane przez Wojewódzkiego pytania. Bała się, że Wojewódzki "zrobi z niej kretynkę". Młoda gwiazda przyjęła w końcu zaproszenie showmana do programu. Opowiedziała w nim m.in. o nadchodzącej płycie.

REKLAMA

Wieniawa na swojej płycie poruszy temat molestowania seksualnego.

Julia zapowiedziała, że na nowym albumie nie zabraknie ważnych społecznie tematów. Jednocześnie podkreśliła, że aby opowiadać o ważnych sprawach, musi być na to gotowa.

Ja też muszę być na to gotowa. Myślę, że przyjdzie ten dzień, że w końcu zaśpiewam coś mocniejszego, coś związanego z moimi poglądami, które mam coraz bardziej w sobie ugruntowane

powiedziała w programie Wojewódzkiego.

Gwiazda poprzez muzykę odniesie się też do mocnych wątków, takich jak molestowanie seksualne. Zdradziła, że sama doświadczyła takiej sytuacji na jednym z planów zdjęciowych i chce o tym opowiedzieć.

Druga płyta już jest w drodze, mam bardzo dużo materiału. Będzie na podstawie tego, co przeżyłam, a przeżyłam dość sporo takich kontrowersyjnych wydarzeń, o których nigdy nie mówiłam w mediach. Przeżyłam na przykład sytuację, powiedzmy, że można by było podłączyć ją pod #metoo na planie

powiedziała.

Drugi Album Julii Wieniawy będzie zdecydowanie inny. Nie zabraknie ważnych społecznie tematów

Na pytanie Wojewódzkiego, czy było to molestowanie czy mobbing, Julia odpowiedziała, że "trochę to i to". Jednocześnie zaznaczyła, że nie powie wprost, lecz metaforycznie, poprzez swoją muzykę.

REKLAMA

 Przeżyłam parę takich rzeczy, ale nie chcę mówić o nich wprost. Powiem o nich w metaforze poprzez muzykę, która jest dobrym narzędziem do mówienia o ważnych rzeczach

powiedziała.

Piosenkarka i aktorka do tej pory ma na swoim koncie jeden album muzyczny "Omamy", który opowiada o miłości. Jak mówiła o nim Wieniawa, powstawał na przestrzeni kilku miesięcy i jest jej osobistym podsumowaniem. To jest płyta o miłości, o ekstazie. O tym narkotyku, jakim jest miłość, ale też o tym braku, kiedy tego narkotyku zabraknie - mówiła 23-letnia gwiazda w programie Kuby Wojewódzkiego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA