REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Już dziś "Gniew" Zygmunta Miłoszewskiego w formacie na czytniki. Ktoś jeszcze zastanawia się czy czytać e-booki?

Ostatnio Woblink.com dzięki premierze "Jedwabnika" Roberta Galbraitha (pseudonim J. K. Rowling) sprawił, że cyfrowi czytelnicy poczuli się dopieszczeni. Dziś czyni to jedno z najgorętszych nazwisk w Polsce, w świecie pisarskim, Zygmunt Miłoszewski, wraz z wydawnictwem W.A.B., które wydaje ostatnią część trylogii o prokuratorze Szackim, "Gniew". Przed oficjalną, drukowaną premierą, o której jakiś czas temu na Facebooku pisał autor (miał to być 22 października, choć na stronie empik.com możemy znowu obserwować zmianę daty - teraz jest to 8 października) e-book "Gniewu" trafia do e-księgarni.

01.10.2014
12:54
Już dziś „Gniew” Zygmunta Miłoszewskiego w formacie na czytniki. Ktoś jeszcze zastanawia się czy czytać e-booki?
REKLAMA
gniew miloszewski
REKLAMA

"Gniew" to ostatnia, bardzo wyczekiwana, część trylogii o Teodorze Szackim. Dwie pierwsze, "Uwikłanie" i "Ziarno prawdy" spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno w Polsce i zagranicą. Obie książki zostały wyróżnione Nagroda Wielkiego Kalibru da najlepszej powieści kryminalnej i sensacyjnej ("Uwikłanie" w 2007 roku, a "Ziarno prawdy" w roku 2012). Ponadto "Uwikłanie" w 2014 roku zostało nominowane do trzech nagród przyznawanych we Francji, m. in. Prix du Polar Européen.

– Nie jesteś zły, jesteś bardzo dobrym człowiekiem, wiesz? Naprawdę. Tylko jesteś… – Helena Szacka zawiesiła głos, szukając właściwego określenia. – … jakby to powiedzieć, nie poirytowany i nie agresywny. O, wiem, gniewny. Może to kwestia zawodu, ale gdybym miała wybrać jedną cechę, która identyfikuje mojego ojca, to powiedziałabym, że jest to gniew.

(fragment powieści)

REKLAMA

Trzecia powieść, opowiadająca o losach prokuratora Teodora Szackiego ma mówić o najtrudniejszej i ostatniej sprawie naszego bohatera. W listopadzie 2013 roku Szacki zostaje wezwany do starego bunkra, który znajduje się gdzieś koło poniemieckiego szpitala. Znajduje tam oczywiście trupa, a konkretnie szkielet sprzed kilkudziesięciu lat. Pozornie prosta i szybka do zamknięcia sprawa okaże się początkiem  trudnych wydarzeń. Jakich tym razem emocji nam dostarczy Szacki i Miłoszewski? Możemy przekonać się już dziś!

Ebook "Gniewu" w Empiku - MOBI, ePUB.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA