REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ukraińscy żołnierze uczą słynnego kaktusa, żeby śpiewał do Rosjan "idi na hui". Ten filmik to złoto

Tańczący kaktus, który śpiewa piosenkę Cypisa o koksie, dotarł już oficjalnie wszędzie: nawet na wojnę w Ukrainie. Nagranie z żołnierzami śmiejącymi się z zabawki i uczącymi go tekstu obrońców z Wyspy Węży stało się viralem. I nie ma co się dziwić, bo nie da się go obejrzeć bez banana na twarzy.

25.04.2022
10:31
kaktus cypis zolnierze ukraina filmik
REKLAMA

Wojnie w Ukrainie towarzyszą brutalne obrazy i wydarzenia, ale czasem przebijają się też filmiki i zdjęcia, których zupełnie się nie spodziewaliśmy. Pomimo wzmożonej aktywności trolli, w internecie Rosja przegrywa. Przynajmniej wizerunkowo, a najnowsze wideo z TikToka z tańczącym kaktusem, to kolejny punkt z coraz dłuższej listy memów.

Od samego początku napaści powstają internauci kręcą bekę z Putina i jego armii, a także słyszymy o takich akcjach jak: Romowie kradnący czołg, Ukrainiec przenoszącym minę z papierosem w ustach czy dzielne babcie, które strącają drony słoikami lub trują Rosjan pasztecikami. Jest to śmieszne, ale i krzepiące, bo pokazuje, że Rosja wcale nie jest taka potężna, jak nam się wcześniej wydawało.

REKLAMA

Ukraińscy żołnierze bawią się kaktusem śpiewającym Cypisa. Filmik podbił internet

Najnowszym hitem sieci jest filmik z lasu, na którym widzimy kilku ukraińskich żołnierzy. Jakimś cudem mają ze sobą słynnego kaktusa, który śpiewa Cypisa. Było o niej głośno w zeszłym roku, bo okazało się, że zabawka dla dzieci ma w repertuarze piosenkę o narkotykach.

Już sam ten widok jest surrealistyczny, bo z jednej strony mamy uzbrojonych po zęby żołnierzy, a z drugiej tańczącego kaktusa, która twierdzi, że w głowie ma tylko koksu 5 gram. Jednak zabawka ma też w sobie funkcję nagrywania i powtarzania usłyszanych zdań. Dziecięcym głosem. Czego uczą go żołnierze? "Russkij korabl, idi na hui" - czyli tekst znany z Wyspy Węży.

REKLAMA
Kaktus - koksu 5 gram

Internauci również nie mogę przestać się śmiać i życzą żołnierzom powodzenia na froncie. "Z takim morale musicie wygrać tą wojnę", "Super nowoczesna i tajna polska broń", "Mała rzecz, a cieszy. Chociaż myślę, że wcale im nie do śmiechu... Odwagi", "Pozytywne chłopaki, trzymajcie się zdrowo", "Śmiech to zdrowie, chłopaki super widzieć u was uśmiech na twarzy, jesteśmy z wami", "Uśmiechajcie się chłopcy i walczcie, żeby nie zabrakło Wam sił" - czytamy w komentarzach.

* Zdjęcie główne: screeny z www.tiktok.com/@99144dima

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA