REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kanye West zapadł się pod ziemię. Co się dzieje z muzykiem?

Miniony rok z pewnością nie był łatwy dla Kanye Westa, który po serii antysemickich i rasistowskich wpisów w mediach społecznościowych stracił mnóstwo pieniędzy ze współprac z największymi koncernami. Rozwód z Kim Kardashian z pewnością nie przyczynił się też do dobrego samopoczucia rapera. Podobnie jak ogromne długi względem byłych pracowników. Jak się okazuje, West od jakiegoś czasu stał się po prostu nieuchwytny, zapadając się pod ziemię. Zaginął, chowa się, a może po prostu trafił pod opiekę lekarzy?

04.01.2023
15:45
kanye west instagram ban rasizm kim kardashian
REKLAMA

Kanye West od bardzo dawna wzbudzał ogromne kontrowersje, lecz w tym roku raper przeszedł samego siebie. Anrtysemickie i rasistowskie wpisy na Twitterze przyczyniły się do tego, że gwiazdor pożegnał się z kilkoma bardzo ważnymi kontraktami, m.in. z Apple, Balenciagą, Gapem i Adidasem. Muzyk stracił więc mnóstwo pieniędzy. Jakby tego było mało, również w jego życiu prywatnym nie dzieje się najlepiej. Najpierw był rozwód z Kim Kardiashian, z którym West nie umiał sobie poradzić. Z kolei związek z modelką i aktorką Julią Fox również nie przetrwał próby czasu. Nie jest też tajemnicą, że 45-letni gwiazdor choruje na chorobę afektywną dwubiegunową, jednak w przeszłości niechętnie był nastawiony do przyjmowania leków.

REKLAMA

Kanye West zapadł się pod ziemię. Nikt nie wie, gdzie jest muzyk.

Teraz znów jest głośno o gwiazdorze. Kanye zapadł się pod ziemię i nie daje żadnego znaku życia. Gwiazdor ostatni raz widziany był 18 grudnia. Zabrał wtedy swoje pociechy do kościoła, a potem słuch o nim zaginął. Czy rzeczywiście zaginął w tajemniczych okolicznościach? A może się chowa? Oliwy do ognia dolewa fakt, że West winny jest swojemu byłemu współpracownikowi  Thomasowi St. Johnowi aż 4, 5 milionów dolarów. W grudniu Thomas chciał wręczyć Westowi pozew za nieuregulowanie zaległych płatności, lecz nie zastał muzyka w jego mieszkaniu, ani w żadnym innym miejscu. Nikt nie wie, gdzie jest West i co obecnie się z nim dzieje. Mamy problem z potwierdzeniem obecnego miejsca pobytu Kanyego Westa. Nie byliśmy też w stanie skontaktować się z jego prawnikami - donosi US Sun, powołując się na osoby z otoczenia muzyka.

 class="wp-image-2195872"

REKLAMA

Co się dzieje z Westem?

Wśród rozmaitych teorii w mediach społecznościowych, m.in. nie brakuje głosów ludzi, któzy uważają, że Kanye przez swoje zachowanie mógł być po prostu dla kogoś niewygodny. Inni z kolei twierdzą, że West ukrywa się przed kłopotami oraz długami, a jeszcze inni podkreślają, że Kanye trafił na leczenie i jest pod opieką lekarzy. Próżno też szukać obecności Westa na Twitterze, gdyż jego konto jest zawieszone.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA