REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Promocja „Kapitan Marvel” nabiera tempa. Skrullowie i członkowie Starforce na nowych zdjęciach

Magazyn „Empire” poświęcił okładkę filmowi „Kapitan Marvel”. To jednak nie wszystko, gdyż periodyk podzielił się także zdjęciami z nowej produkcji z Brie Larson.

21.01.2019
18:10
kapitan marvel brie larson
REKLAMA
REKLAMA

„Kapitan Marvel” trafi na ekrany kin już w marcu. Czasu do premiery zostało już zatem niewiele, dlatego machina promocyjna zaczyna pracować coraz szybciej. Otrzymaliśmy już zwiastun obrazu o Carol Danvers, a teraz możemy zapoznać się ze zdjęciami z filmu, na których widzimy Skrulli oraz członków drużyny Starforce.

Brie Larson podzieliła się zdjęciem „Empire” na swoim Twitterze.

Post opatrzyła zabawnym komentarzem, w którym przyznaje, że nie ma pewności co do tego, czy może udostępnić to zdjęcie, ale ktoś musi być Markiem Ruffalo 2019 roku. Przypominamy, że to właśnie aktor wcielający się w MCU w Hulka zasłynął ze swoich przypadkowych spoilerów na temat filmów studia.

W kolejnej porcji lądują zdjęcia z „Kapitan Marvel”:

Kim są Skrullowie? To fikcyjna rasa pozaziemskich zmiennokształtnych kosmitów. Zadebiutowali po raz pierwszy w styczniu 1962 roku w komiksie o Fantastycznej Czwórce. Twórcami postaci są oczywiście Stan Lee i Jack Kirby. Skrullowie, oprócz komiksów, zaliczyli także swoje występy w serialach animowanych. Mowa o „Avengers: Potęga i moc”, „Hulk i agenci M.I.A.Z.G.I.” oraz „Fantastyczna Czwórka” z 2006 roku. W „Kapitan Marvel” pojawią się po raz pierwszy na wielkim ekranie.

Starforce to grupa superłotrów, która po raz pierwszy wylądowała na papierze w „Avengers” numer 346 w 1992 roku. W pierwotnym składzie drużyny pojawili się Kapitan Atlas, Doktor Minerva, Ronan, Supremor, Ultimus, Korath oraz Shatterax. W filmowej wersji na czele grupy stanie Mar-Vell, którego gra Jude Law.

Film stanowi pierwszy prequel do wydarzeń znanych z budowanego do tej pory MCU. Larson wciela się we wspomnianą Carol Danvers, pilot samolotów w armii Stanów Zjednoczonych z nadludzkimi mocami, która rusza w sam środek trwającej właśnie międzygalaktycznej bitwy pomiędzy dwiema rasami obcych. Twórcami filmu są Anna Boden i Ryan Fleck, którzy nie mieli do tej pory styczności z tak dużym projektem.

Polska premiera „Kapitan Marvel” 8 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA