REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nick Fury, agent Coulson i jeszcze więcej humoru. „Kapitan Marvel” na nowym zwiastunie

Marvel dosyć ostrożnie podchodzi do kwestii przedpremierowych materiałów z „Avengers: Endgame”. Na pocieszenie fani MCU otrzymali kolejny zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami solowego filmu o Kapitan Marvel. W nowym materiale nie zabrakło wcześniej niewidzianych ujęć.

08.01.2019
9:34
kapitan marvel zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Zanim rozwijana od ponad dziesięciu lat historia Marvel Cinematic Universe zostanie zakończona w obecnym kształcie, Disney zamierza wprowadzić do gry jeszcze jednego gracza. Chodzi oczywiście o Kapitan Marvel, czyli Carol Danvers graną przez Brie Larson. Najnowszy film Marvela przeniesie widzów do czasów na długo przed powstaniem Iron Mana czy Hulka. Jak zresztą pokazuje nowy zwiastun, Nick Fury zainspirował się właśnie Kapitan Marvel, gdy wpadł na pomysł Avengers.

Oprócz ikonicznej bohaterki w filmie pojawi się najsłynniejsza rasa obcych w całym komiksowym świecie Marvela. To właśnie tajemna inwazja Skrullów na Ziemię połączy dyrektora T.A.R.C.Z.Y. i posiadającą supermoce wojowniczkę Kree. Coraz więcej potwierdza, że „Kapitan Marvel” będzie się rozgrywać co najmniej na dwóch płaszczyznach czasowych - w trakcie treningu Danvers przez Mar-Vella (Jude Law) oraz po jej ponownym powrocie na Ziemię.

Kapitan Marvel zwiastun - kiedy premiera?

Do pokazanych wcześniej sekwencji należą walka Kapitan Marvel ze Skrullem udającym staruszkę oraz rozmowa z Nickiem Furym na temat inwazji obcych. Zostają one w najnowszym zwiastunie poszerzone jednak o dodatkowe ujęcia. Nie brakuje też nowych scen walki, na których bohaterka popisuje się umiejętnością latania i wyładowaniami energii. Ponieważ mamy do czynienia z prequelem, powraca także uwielbiany przez fanów agent Coulson.

REKLAMA

Materiał wideo pełen jest też humorystycznych interakcji między Furym i Kapitan Marvel. Wygląda na to, że Disney po traumatycznym dla wielu bohaterów (i widzów) „Avengers: Wojna bez granic” pragnie nieco rozluźnić atmosferę. Ma w tym pomóc osoba Brie Larson, która wielokrotnie dała się poznać jako aktorka z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Dlatego prosiła o rady starszych aktorów, którzy wcześniej występowali w MCU.

„Kapitan Marvel” trafi do polskich kin 8 marca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA