REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

To dziwne, ale prawie wszyscy stanęli w obronie Kasi Cichopek. Poszło o obrzydliwy fotomontaż

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wreszcie ogłosili wszystkim, że są razem. Zrobili to podczas wspólnej podróży do Izraela, a szczęśliwymi fotografiami podzielili się w mediach społecznościowych, w 40. urodziny gwiazdy "M jak miłość". Tymczasem w sieci pojawił się obraźliwy fotomontaż z udziałem Cichopek i Kurzajewskiego. Co ciekawe, branża stanęła jednogłośnie po stronie Kasi Cichopek, krytykując twórców kontrowersyjnej grafiki.

14.10.2022
13:31
Katarzyna Cichopek
REKLAMA

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski tydzień temu poinformowali swoich fanów, że są razem. Plotki o tym, że ta dwójka ma się ku sobie, krążyły już od jakiegoś czasu, jednak żadne z zainteresowanych nie potwierdzało tych doniesień. Tydzień temu, podczas 40. urodzin Kasi Cichopek wrzucili do sieci romantyczne zdjęcia z podróży po Izrealu. Wtedy też szpilę zakochanym wbiła była żona Macieja Kurzajewskiego - Paulina Smaszcz.

REKLAMA

Życzę Kasi i Maćkowi, wszystkiego najlepszego i dużo szczęścia. Niech będą szczęśliwi dla spokoju mojego i moich synów. Ile można kłamać, oszukiwać, zdradzać, zaprzeczać, manipulować, zatajać, zapewniać, robić z gęby cholewę? No ile? Dla naszej całej rodziny ta sytuacja była już nie do zniesienia i zakłócała naszą codzienność

napisała w mediach społecznościowych.

Celebryckie środowisko murem za Cichopek. Gwiazdy skomentowały szokujący mem.

Choć większość komentarzy w stronę Macieja i Kasi była bardzo pozytywna i mnóstwo osób z branży pisała, że życzy im szczęścia, sielankę zepsuł pewien fotomontaż. Chodzi o grafikę twórców prześmiewczej strony Vogule Poland, którzy nawiązali do pobytu pary w Izraelu, a dokładnie do modlącej się Cichopek w Jerozolimie. Na fan page'u Vogule Poland pojawił się obraźliwy mem. Do zdjęcia Cichopek został doklejony Maciej Kurzajewski i poza sugerująca stosunek seksualny.

Choć mnóstwo ludzi śledzi ironiczną stronę Vogule Poland, na której przecież bardzo dużo miejsca poświęca się celebrytom, to tym razem pojawiły się głosy, iż grafika jest po prostu przegięciem. Fotomontaż z udziałem Cichopek i Kurzajewskiego komentowało mnóstwo fanów Vogue Poland, ale też osób z celebryckiej i medialnej branży, m.in. Maja Staśko, Paulina i Agata Młynarskie, a nawet była żona Kurzajewskiego - Paulina Smaszcz.

Choć nie wszyscy mogą na co dzień pałać sympatią do Cichopek i Kurzajewskiego i sposobu, w jaki sposób mówią o swoim związku, to jednak osoby ze świata polskiego show-biznesu stanęły jednogłośnie po stronie Kasi Cichopek.

"Kasia Cichopek ma dzieci, rodziców, dziadków. Kurzajewski też. A miejsce stanowiące tło tego fotomontażu jest najświętszym miejscem dla chrześcijan całego świata. To jest takie przegięcie, że mnie zatkało. Niedobrze mi".

pisała Paulina Młynarska.

Również wspomniana była żona Macieja Kurzajewskiego podkreśliła, że fotomontaż ją zniesmaczył.

Myśleli, że mnie to rozśmieszy. Ale mnie to nie śmieszy. Osoby, które piszą do mnie "Cichopek taka owaka", to ja też z nimi nie dyskutuję. Mnie nie zależy, żeby ktoś był po jednej, albo po drugiej stronie. Ja znam prawdę, wiem, jak było. Ja tej prawdy broniłam.

powiedziała w rozmowie z portalem Świat Gwiazd.

Aktywistka Maja Staśko zwróciła uwagę jeszcze na coś innego, dotyczącego kobiet.

"Chłopaki, to nie jest śmieszne. Codziennie jesteśmy obrażane ze względu na nasze życie seksualne — takie memy tylko wzmacniają i pogłębiają przyzwolenie na nabijanie się z nas przez aktywność seksualną. Zwłaszcza ze strony feministów! Niefajnie"

napisała Staśko, kierując słowa do twórców Vogule Poland.

Z kolei Agata Młynarska podkreśliła, że choć można i zdrowo jest przecież podchodzić do wielu tematów z przymrużeniem oka, to warto jednak znać jakieś granice przyzwoitości.

Jest to straszne. Można drzeć łacha, jest to potrzebne. Ale tym przekroczyliście granice wszystkiego. To się nazywa szambo. Święte miejsce i fotomontaż z pornola. Nie, oni się o to nie prosili. Mają dzieci. Szkoda, bo was lubię i czasem śmieję się z wami. Teraz strzeliłam załamkę. Kolejne dno zaliczone"

pisała Młynarska w mediach społecznościowych.

Twórcy Vogule Poland nie widzą nic złego w kontrowersyjnym memie

Choć większość osób z branży murem stanęła za Cichopek, to jednak przedstawiciele Vogule Poland nie widzą w fotomontażu nic złego.

REKLAMA

Fotomontaż, który nie jest naszego autorstwa, idealnie naszym zdaniem oddaje pokraczną, absurdalną sytuację, do której doprowadził kwartet Cichopek, Kurzajewski, Smaszcz i Hakiel, choć ten ostatni oczywiście w najmniejszym stopniu

wytłumaczył w rozmowie z serwisem Plejada.pl Patryk Chilewicz, jeden z twórców Vogule Poland.

Twórca fan page'a uważa, że wspomniani Cichopek i Kurzajewski zrobili ze swojego życia medialną szopkę, udzielając wywiadów na najbardziej intymne tematy, dlatego tego typu mem w kontekście ich prywatnego życia, wcale nie wydaje się szokujący. Można oczywiście zastanawiać się, gdzie jest granica w mówieniu o swoim życiu prywatnym, jednak ktoś, kto zrobił tę grafikę, powinien tez pamiętać o tym, że godzi nie tylko w Cichopek, ale też we wszystkie kobiety.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA