REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Katarzyna Nosowska mówi: "Ja pas!" i zapowiada ruchy niepodległościowe

Katarzyna Nosowska, w nowej szałowej fryzurze i z bejsbolem w dłoni, spędza czas z koleżankami na rozwalaniu samochodu i bujaniu się po opuszczonych zdewastowanych budynkach. W klipie do nowej piosenki "Ja pas!" widzimy całkiem nową, odjechaną wersję Nosowskiej.

26.04.2018
16:53
Katarzyna Nosowska prezentuje nowy utwór i zapowiada płytę
REKLAMA
REKLAMA

Niektórzy słyszą w nowym kawałku ślepe podążanie za, już nie tak najświeższymi, trendami. Ale chyba tylko ci, którzy o Nosowskiej usłyszeli po raz pierwszy. O jej poczuciu humoru i otwartości na nowe wyzwania również.

Po tym, jak zespół Hey zawiesił działalność, Katarzyna Nosowska zaczęła objawiać inne, pozamuzyczne talenty. Na przykład talent komediowy, czego efektem jest jej profil na Instagramie. Niebawem ukaże się także książka Nosowskiej, zatytułowana tak jak hasło przewodnie wspomnianego profilu -

"A ja żem jej powiedziała".

Okazuje się, że to nie koniec. Nosowska planuje też wydanie solowej płyty, już na jesieni. Dziś natomiast zaprezentowała nową piosenkę zatytułowaną "Ja pas!" Towarzyszy jej klip, swoisty pastisz i szydera ze sztampowych teledysków popowych gwiazd.

Autorem muzyki do utworu "Ja pas!" jest Michał Fox Król. Katarzyna Nosowska nie zamykała się nigdy w sztywnych ramach gatunków muzycznych, ale chyba po raz pierwszy powędrowała tak daleko w elektronikę.

A wydawać by się mogło, że po zawieszeniu działalności zespołu Hey, artystka potrzebować będzie przerwy od muzyki.

Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć na ruchy niepodległościowe - napisała artystka na swoim profilu na FB.

REKLAMA

W zeszłym roku grupa wyruszyła w sentymentalną Fayrant Tour, trasę koncertową po kraju, podsumowującą 25 lat istnienia Hey. Z okazji jubileuszu wydano również płytę "CDN", która zdobyła w tym roku Fryderyka za najlepszy album rockowy.

Premiera książki "A ja żem jej powiedziała" zaplanowana jest na 23 maja. Już teraz można zamawiać ją w przedsprzedaży.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA