REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kiedyś była gwiazdą "Klanu". Dziś powraca do innego hitowego serialu TVP

Katarzyna Tłałka, która przed laty dała się poznać widzom jako Kinga w "Klanie" powraca do telewizji. Aktorkę będzie można zobaczyć w innym hitowym serialu Telewizji Polskiej.

19.09.2023
15:15
Katarzyna Tłałka Barwy szczęścia
REKLAMA

Katarzyna Tlałka wiele lat temu grała w "Klanie" postać Kingi Kuczyńskiej, partnerki Michała Chojnickiego z trudną, narkotykową przeszłością. Później aktorka skupiła się na pracy w teatrze. Teraz powraca na mały ekran, gdzie zagra w innym hitowym serialu Telewizji Polskiej, "Barwy szczęścia" na antenie TVP. "Barwy szczęścia" to jeden z tych seriali, który gości na antenie TVP od wielu lat. Jego emisja rozpoczęła się 29 czerwca 2007 roku i wciąż skupia wierne grono wielbicieli.

REKLAMA

W Spider's Web sporo piszemy o polskich serialach:

Katarzyna Tlałka powraca na mały ekran. Zagra w "Barwach szczęścia".

Przed wakacjami zaczęłam zdjęcia do serialu. Zagram siostrę Kasi, granej przez Katarzynę Glinkę. Więcej zdradzać nie mogę - powiedziała aktorka w rozmowie z "Życiem na gorąco". Przez wiele lat 52-letnia aktorka skupiona była na pracy w teatrze, na stałe związując się ze sceną Teatru Ludowego w Krakowie. Tam debiutowała zaraz po ukończeniu PWST, występując w spektaklu "Piękna i Bestia".

Tlałka grała w innych popularnych serialach, m.in. "Kryminalnych", "Majce" oraz "Komisarz Alex"

REKLAMA

Masową popularność dał aktorce serial "Klan". Poza nim zagrała również w takich produkcjach, jak m.in. "Kryminalni", "Majka", "Chichot losu", "Układ Warszawski" oraz "Komisarz Alex". Poza pracą w teatrze Tlałka skupia się na życiu prywatnym i wychowywaniu trzech córek. Partnerem gwiazdy jest aktor i reżyser, Mirosław Neinert.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA