REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Kate Middleton nie chce być jak Marilyn Monroe w kultowej scenie. W każdą sukienkę wszywa ciężkie przedmioty

Bycie w rodzinie królewskiej obowiązuje, a Kate Middleton od wielu lat potrafi się w niej odnaleźć i poddać zasadom w niej panującym. Trudno też szukać na koncie ukochanej Williama wpadek i dram. Niemal nieskazitelna, Kate jest również w kwestii mody. Księżna nie może pozwolić sobie na wpadki, a gdy takowe pojawiają się na horyzoncie, Kate ma na nie sprytne sposoby. W końcu nie jest frywolną Marilyn Monroe, a należącą do monarchii dostojną kobietą.

16.03.2023
12:25
Księżna Kate raczej nie może pozwolić na modowe wpadki
REKLAMA

Gdy Harry i Meghan zajmują się wyciąganiem kolejnych dram z życia rodziny królewskiej, Kate i William skrupulatnie wypełniają zawodowe obowiązki, nie komentując dookoła tego, co wokół nich się dzieje. Raczej nie doczekamy się też komentarza Kate odnośnie rzekomego romansu Williama z byłą przyjaciółką jego żony - Rose Hanbury.

REKLAMA

Księżna Kate nigdy nie zalicza modowych wpadek. Ma na nie specjalne triki.

Księżna Kate bardzo doba o to, aby nie narażać się opinii publicznej. Wizerunek żony Williama jest niemal nieskazitelny, również w jej podejściu do mody. Kate wielokrotnie jest chwalona za modowe wybory. Księżna wierna jest klasyce, a jej stylizacje zawsze są odpowiednie do okazji. Middleton doceniana jest też za "ludzkie podejście" do mody. Bo choć mogłaby sobie pozwolić na kreacje od najlepszych projektantów, bardzo często wybiera ubrania z sieciówek, które noszą kobiety na całym świecie. Mało tego, nierzadko pokazuje się w tej samej kreacji kilka razy, co z pewnością działa u niej na plus.

Z racji pełnionych obowiązków Kate bardzo często przebywa w miejscach, gdzie jest różnorodny klimat, a pogoda potrafi płatać figle, sprawiając, że stroje, zwłaszcza sukienki Kate "fruwają i tańczą na wietrze". Kate to nie Marilyn Monroe i nie ma potrzeby, aby jej sukienki fruwały i odsłaniały ciało, tak jak słynna biała kreacja Monroe w filmie "Słomiany wdowiec". Aby opanować niesforne sukienki, Księżna stosuje pewien trik, dzięki któremu unika modowych wpadek.

REKLAMA

Do sukienek Kate wszywane są specjalne obciążniki

Jak się okazuje, do sukienek noszonych przez Kate wszywane są specjalne obciążniki, sprawiające, że kreacja nie fruwa na wietrze. Jak donosi serwis Woman's Day zdarza się również, że do kreacji Kate wszywane są ciężkie monety, a nawet małe ołowiane obciążniki, które zazwyczaj używa się do zasłon. Poza tym Kate wybiera też ubrania z cięższych materiałów oraz fasonów dopasowanych do sylwetki. W zasadach ubioru rodziny królewskiej ważna jest też odpowiednia długość. Raczej nie zobaczymy księżnej w krótkich mini czy przesadnie wydekoltowanych sukienkach. Oczywiście na przestrzeni lat zdarzały się sytuacje, gdy natura płatała Kate figle i co rusz podwiewała jej kreacje. W końcu człowiek nie wygra z pogodą, zwłaszcza tak zmienną jak w Wielkiej Brytanii. Mimo wszystko Kate jeszcze nigdy nie zaliczyła dużej modowej wtopy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA