REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wszyscy mówią o Rose Hanbury i jej schadzkach z księciem Williamem. O co chodzi w tej aferze?

Książę William nie taki porządny? Temat romansu księcia powrócił za sprawą amerykańskiego tabloidu, który opublikował artykuł o rzekomym spotkaniu Williama oraz Rose Hanbury. Na ich randce miał panować romantyczny nastrój, a William wręczył domniemanej kochance perłowy naszyjnik.

02.03.2023
10:33
William ma jednak romans?
REKLAMA

Kate i William uchodzą za idealną parę i kochających rodziców trójki dzieci. Co jakiś czas pojawiają się doniesienia, że William wcale nie jest taki porządny, za jakiego się podaje. W 2019 roku tabloidy rozpisywały się na temat romansu Williama z Rose Hanbury, która była bliską przyjaciółką Kate i obracała się w tych samych kręgach, do Kate i William. Mówiło się nawet, że to Kate miała przyłapać męża na gorącym uczynku. Gdy ponoć dowiedziała się o jego zdradzie, miała wykluczyć też domniemaną kochankę męża z życia towarzyskiego.

REKLAMA

William na romantycznej randce z Rose Hanbury? Amerykański tabloid doniósł o ich spotkaniu w Walentynki

Tabloidy nie ustają w publikowaniu informacji odnośnie romansu Williama. Teraz jeden z portali plotkarskich Music Mundial doniósł, że romans Williama i Rose trwa w najlepsze. Podobno William i Rose mieli spędzić razem święto zakochanych. Para zjadła romantyczną kolację w jednej z włoskich restauracji w Londynie. Z kolei obsługujący ich kelner miał widzieć, jak William obdarowuje Kate wielkim naszyjnikiem z pereł. Plotka o trwającym romansie Williama i Rose miała miejsce kilka tygodni po tym, gdy Kate zdradziła, że raczej nie spodziewa się kwiatów na Walentynki.

REKLAMA

Rose Hanbury: Kim jest rzekoma kochanka Williama?

Rose Hanbury to kobieta, która od dziecka obracała się w tych samych kręgach, co William. Jej babcia, Lady Elizabeth Lambert, była druhną na ślubie Elżbiety oraz Filipa. Rose jest żoną Davida Rocksavage, Markiza Cholmondeley, który jest przyjacielem księcia Williama. Para ma troje dzieci: jedenastoletnie bliźnięta Alexandra i Oliviera, oraz pięcioletnią córkę Iris. Obie pary były mocno ze sobą zaprzyjaźnione, a Kate i Rose często wymieniały się doświadczeniami dotyczącymi dzieci. Wspólnie uczestniczyły też w przyjęciach organizowanych na królewskim dworze. Wszystko miało się zmienić, gdy na światło dzienne wyszły plotki o romansie Williama i Rose. Wtedy Kate pokłóciła się z przyjaciółką, a później całkowicie zerwała z nią kontakt. Żona Williama miała dać też swojemu ukochanemu ultimatum: albo ona i dzieci, albo romans z mężatką. Teraz Rose Hanbury oraz jej mąż David Rocksavage raczej już nie goszczą na królewskim dworze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA