REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Jeden klaps w pośladek i mówi o nich cały świat. Nagranie z udziałem księcia Williama z BAFTA 2023

Gala BAFTA przyciągnęła nie tylko największych aktorów, ale również księżną Kate i księcia Williama, którzy w świetnych humorach świętowali razem ze zwycięzcami poszczególnych kategorii filmowych. Para była w iście szampańskim humorze, a Kate pozwoliła sobie nawet na frywolny gest, który zarejestrowały kamery. Uciszył on też plotki o kryzysie pary.

20.02.2023
12:38
Kate i William na BAFTA
REKLAMA

W niedzielę rozdane zostały najważniejsze brytyjskie nagrody filmowe - BAFTA. Wydarzenie zgromadziło nie tylko rzesze aktorów, ale również i książęcą parę - księżną Kate i księcia Williama, którzy na rozdanie nagród BAFTA przyszli w niemal szampańskich humorach.

REKLAMA

Frywolny gest Kate Midldeton. Klepnęła w pośladek swojego ukochanego.

Księżna w białej sukni projektu Alexandra McQueena wyglądała obłędnie i tego wieczoru obiektywy aparatów fotograficznych i kamer skierowane były właśnie na nią.

REKLAMA

Nagranie z udziałem Kate i Williama hitem w mediach społecznościowych

Kamery uchwyciły pewien zabawny moment, który doskonale pokazuje, jakie relacje ma ze sobą książęca para. Na wielkich uroczystościach Kate i William bywają dość powściągliwi i raczej unikają czułych gestów. Na rozdaniu nagród filmowych BAFTA Kate i William pozwolili sobie na nieco więcej luzu. Kamery uchwyciły moment, w którym rozbawiona Kate pozwoliła sobie na lekkie klepnięcie w pośladek swojego ukochanego. Ten czuły gest pokazuje, jak bardzo plotki o rzekomym kryzysie książęcej pary były przesadzone. Nagranie, gdzie Kate klepie ukochanego w tyłek, w krótkim czasie obiegło sieć i stało się hitem internetu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA