REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kathy Bates zamieszka w "Hotelu" Ryana Murphy'ego

Kolejny sezon "American Horror Story" zapowiada się intrygująco. W jednej z głównych ról wystąpić ma Lady Gaga. Demoniczna piosenkarka idealnie wpasowuje się w konwencję antologii Ryana Murphy'ego. Oprócz niej na ekranach zobaczymy Matta Bomera oraz Cheyenne’a Jacksona oraz Chloe Sevigny i Wesa Bentleya. Niedawno okazało się, że do obsady dołączy Kathy Bates, która w "American Horror Story" występuje od 3 sezonu.

09.04.2015
9:30
Kathy Bates zamieszka w "Hotelu" Ryana Murphy'ego
REKLAMA
REKLAMA

Miejmy nadzieję, że Kathy Bates będzie miała w sobie na tyle charyzmy i wcieli się w tak fascynującą postać, że nie zauważymy, iż w "Hotelu" brakuje Jessiki Lange, grającej jak dotąd główne kobiece postacie. Lange nie powróci już w ogóle do produkcji Ryana Murphy'ego, choć - jak mówiła - uważa ten czas za udany, a pracę na planie serialu za porywającą.

american horror story
REKLAMA

Evan Peters, który gra w "American Horror Story" główne role męskie, nadal pozostaje niewiadomą. Nie jest jeszcze pewne, czy aktor wystąpi (i czy chce wystąpić) w "Hotelu", ale podobno nawet jeśli nie zagra w najnowszym sezonie, nie wyklucza dołączenia do obsady kolejnych serii.

Premiera "American Horror Story: Hotel" planowana jest na jesień tego roku. Informacje o bohaterach serialu i jego fabule nie są jeszcze znane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA