Kathy Bates zamieszka w "Hotelu" Ryana Murphy'ego
Kolejny sezon "American Horror Story" zapowiada się intrygująco. W jednej z głównych ról wystąpić ma Lady Gaga. Demoniczna piosenkarka idealnie wpasowuje się w konwencję antologii Ryana Murphy'ego. Oprócz niej na ekranach zobaczymy Matta Bomera oraz Cheyenne’a Jacksona oraz Chloe Sevigny i Wesa Bentleya. Niedawno okazało się, że do obsady dołączy Kathy Bates, która w "American Horror Story" występuje od 3 sezonu.

REKLAMA
