REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Disney+ kompletuje obsadę do rebootu filmu „Kevin sam w domu”. W produkcji zagra gwiazdor „Ricka i Morty'ego”

Niewiele amerykańskich filmów cieszy się wśród polskich widzów tak olbrzymią popularnością jak „Kevin sam w domu”. Platforma Disney+ niecały rok temu rozpoczęła przygotowania do stworzenia nowej wersji hitu i sprawa właśnie nabrała rozpędu po opóźnieniach spowodowanych pandemią. Poznaliśmy nowych członków zróżnicowanej obsady aktorskiej.

16.07.2020
15:50
kevin sam w domu reboot
REKLAMA
REKLAMA

Oglądanie „Kevina samego w domu” lub rozgrywającego się w Nowym Jorku sequela w wielu polskich domach stało się niemalże bożonarodzeniową tradycją. A przecież miłość do dwóch produkcji z Macaulayem Culkinem nie ogranicza się tylko do naszego kraju. Dlatego nikogo nie zdziwiła przesadnie podjęta w sierpniu decyzja o powstaniu reboota 1. części serii. Produkcja reżyserowana przez Dana Mazera ma być zresztą jedną z wielu przeróbek kierowanych na Disney+.

Twórcy produkcji systematycznie kompletowali obsadę (z Archiem Yatesem w roli nowego głównego bohatera o imieniu Max) i na początku 2020 roku rozpoczęli prace na planie. Zdjęcia do nowego „Home Alone” zostały jednak przymusowo przerwane przez wybuch globalnej pandemii koronawirusa w połowie marca. Jak podaje portal Deadline, producenci reboota wykorzystali dodatkowy czas na szukanie kolejnych aktorów. I właśnie ich znaleźli.

kevin sam w domu reboot class="wp-image-424318"
Foto: Catherine O'Hara w oryginalnej wersji „Home Alone”

Do obsady nowej wersji filmu „Kevin sam w domu” dołączyli Chris Parnell, Ally Maki i Kenan Thompson.

Najsłynniejszą postacią z tej trójki jest zdecydowanie Parnell, który ma za sobą bogatą karierę w produkcjach aktorskich i animowanych. Podkłada głos m.in. pod Jerry'ego Smitha w serialu „Rick i Morty” oraz Cyrila Figgisa w serii „Archer”. Maki również ma za sobą dużą dubbingową rolę w „Toy Story 4”, a Thompsona widzowie będą najlepiej kojarzyć z komedii „Węże w samolocie”, „Gruby Albert” i „W starym, dobrym stylu”.

Na temat ról granych przez wymienionych aktorów nie wiadomo na razie nic konkretnego, dołączyli oni jednak do obsady już składającej się z kilku znanych nazwisk. Według plotek bohater grany przez Archiego Yatesa będzie rywalizować z nieprzyjemnym małżeństwem (w te postaci wcielą się Rob Delaney i Ellie Kemper), które będzie stanowić dla młodego Maksa podobną przeszkodę co Marv i Harry z oryginalnych dwóch filmów. Na ekranie zobaczymy także Aisling Beę, Pete'a Holmesa, Timothy'ego Simonsa oraz Mikeya Daya.

REKLAMA

Nowy „Kevin sam w domu” nie ma jeszcze oficjalnego tytułu, ani dokładnej daty premiery.

kevin sam w domu reboot class="wp-image-424324"
Foto: Joe Pesci, Daniel Stern i Macaulay Culkin w filmie „Kevin sam w Nowym Jorku”
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA