REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nic nie przerwie tej świątecznej tradycji. Polsat wyemituje Kevina samego w domu w Wigilię

Polska ma wiele bożonarodzeniowych tradycji - ubieranie choinki, dwanaście potraw na wigilijnym stole oraz transmisję Kevina samego w domu w telewizji. Odwiecznemu zwyczajowi stało się zadość. Telewizja Polsat właśnie ogłosiła, że klasyczna produkcja znów zostanie pokazana. Kiedy dokładnie?

23.11.2018
12:43
kevin sam w domu
REKLAMA
REKLAMA

Od premiery Kevina samego w domu minęło przed kilkoma dniami dwadzieścia osiem lat. Twórcy filmu spodziewali się świątecznego hitu, ale chyba nigdy nie przypuszczali, że w jednym kraju ich dzieło trafi pod strzechy. Popularność produkcji z Macaulayem Culkinem w Polsce to prawdziwy fenomen. Istnieje wiele świątecznych filmów rodem z Hollywood (co najmniej kilka z nich to dzieła zdecydowanie lepsze od Kevina), ale żaden nie przyjął się w naszym kraju równie dobrze.

Transmisja filmów z serii o Kevinie i jego zaskakująco zapominalskiej rodzinie stała się w Polsce świąteczną tradycją i nic nie wskazuje na to, by ta sytuacja miała się wkrótce zmienić. W zeszłym roku transmisję Kevina samego w Nowym Jorku oglądało aż 4,4 mln telewidzów, co dało Polsatowi drugi wynik w okresie świątecznym. Czy w najbliższe święta ten wynik zostanie pobity?

Kevin sam w domu za niecały miesiąc zostanie wyemitowany w Wigilię Bożego Narodzenia przez stację Polsat.

kevin sam w domu class="wp-image-225620"

Polsat nie robi jednak tego prezentu Polakom za darmo. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, stacja żąda niebotycznych stawek za wyemitowanie spotu reklamowego w trakcie transmisji filmu. Za 30 sekundowy spot puszczony w przerwie nadawania Kevina samego w domu będzie trzeba zapłacić od 82,1 do 84,9 tys. zł. To najwyższe reklamowe stawki w całym grudniowym cenniku.

REKLAMA

Bez wątpienia znajdą się jednak zainteresowanie firmy skłonne zapłacić najwyższą nawet cenę. Oglądanie Kevina samego w domu w okresie bożonarodzeniowym stało się dla Polaków czymś niemal automatycznym. Nawet ci, którzy przyznają, że to dosyć przaśna rozrywka zgodnym chórem zasiadają przed telewizorem, gdy wybija godzina emisji. Jak długo jeszcze cierpieć katusze z rąk małego Kevina będą musieli złodzieje Harry i Marv? Tego nie wie nikt, ale nie zanosi się, by Polakom ta tradycja miała się znudzić.

Kevin sam w domu zobaczycie 24 grudnia o godz. 20:00 na Polsacie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA