REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix

The Rock zabierze was do dżungli, a Van Damme zapewni akcję. Sprawdź najgorętsze premiery weekendu

„Wyprawa do dżungli” i „Old” zapewniają emocje na wielkim ekranie. Na Netfliksie natomiast Jean-Claude Van Damme pokazuje, jak prawidłowo kopać tyłki. W ten weekend dużo się dzieje zarówno w kinach, jak i na platformach VOD.

31.07.2021
9:00
wyprawa do dżungli premiery weekend co obejrzeć
REKLAMA

To jest gorący weekend. Tak w kinach, jak i na VOD. Na wielkim ekranie The Rock już podróżuje z Emily Blunt po amazońskiej dżungli w poszukiwaniu oldschoolowej przygody. Na Netfliksie Jean-Claude Van Damme natomiast kopie tyłki mafiozom zagrażającym życiu jego syna. A jakby wciąż wam było mało emocji to w TV znajdziecie filmy z innymi legendami kina akcji.

REKLAMA

Filmy, seriale, programy – podpowiadamy co obejrzeć w weekend

Old

Po „Szóstym zmyśle” M. Night Shyamalan został okrzyknięty geniuszem. Rzeczywiście ma na swoim koncie kilka udanych filmów, ale również wtopy pokroju „Zdarzenia”. Do której grupy należy „Old”? Sami musicie się o tym przekonać. Jest to opowieść o rodzinie wypoczywających na tajemniczej plaży. Początkowo myślą, że trafili do raju, ale po chwili zaczynają się gwałtownie starzeć. Przyznacie więc, że koncept jest co najmniej fascynujący.

Film już w kinach.

Wyprawa do dżungli

Tęsknicie za oldschoolowym kinem przygodowym? „Wyprawa do dżungli” jest pod was skrojona. Dwayne „The Rock” Johnson rzuca suchymi żartami w przerwach między walką z niemieckimi żołnierzami i wyprowadzaniem w pole przeklętych wieki temu konkwistadorów. Razem z bohaterką graną przez Emily Blunt i jej bratem musi też nieźle pogłówkować, aby odnaleźć legendarne drzewo życia.

Film już w kinach.

Ostatni najemnik

Jean-Claude Van Damme chociaż nie jest już młodzieniaszkiem, wciąż potrafi solidnie przyp… przywalić. Tutaj wciela się w byłego agenta francuskiego wywiadu. Będzie musiał odnowić dawne kontakty, aby uratować swojego syna, którego życiu zagrażają mafiozi. Akcji i widowiskowych kopniaków tu nie zabraknie.

Film już na platformie Netflix.

Piraci z sąsiedztwa

Szukacie filmu na popołudnie z rodziną? „Piraci z sąsiedztwa” was uratują. Jest to historia rozgrywająca się w pewnym nadmorskim miasteczku, do którego przybywają prawdziwi piraci. Tacy co piją rum, walczą szablami i żyją na statku. Mieszkańcy są przerażeni i tylko jeden chłopak się z nimi zaprzyjaźnia. I to on pomoże im w walce z ich arcywrogiem.

Film już na platformie HBO GO.

REKLAMA

Co poza tym?

W sobotę szczególnie polecamy: komedię „Jak to robią single” (TVN, sobota 20:00), Arnolda Schwarzeneggera walczącego z diabłem „I stanie się koniec” (Puls2, sobota 21:55) i Christiana Bale’a sterującego USA z tylnego siedzienia „Vice” (TVP1, sobota 22:10).

W niedzielę szczególnie polecamy: polską komedię „Kariera Nikosia Dyzmy” (TV4, niedziela 20:00), kopiącego tyłki Jeta Li „Romeo musi umrzeć” (TVN, sobota 20:05) i niegrzecznych policjantów „Bad Boys” (Polsat, niedziela 22:10).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA