REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix ze specjalnym świątecznym prezentem. Film animowany „Klaus” dostępny za darmo i bez rejestracji

Za nami 11 listopada, więc można ogłosić początek komercyjnego okresu przedświątecznego. Przyspieszony prezent z okazji Bożego Narodzenia ma dla widzów Netflix. Firma zdradziła, że jej pierwszy pełnometrażowy film animowany pt. „Klaus” będzie przez krótki czas dostępny za darmo i bez rejestracji.

15.11.2019
10:06
klaus netflix
REKLAMA
REKLAMA

Za oknem gruba warstwa białego puchu, każdy dom ubrany w święcące lampki i świąteczne ozdoby. Ostatnie osoby nerwowo poszukują choinek lub zastanawiają się, czemu drzewko stoi krzywo. Ten obraz nieszczególnie odpowiada waszej obecnej rzeczywistości? Nic nie szkodzi, bo w opinii sklepów nadszedł czas rozpocząć przedświąteczne szaleństwo.

Bożonarodzeniową atmosferę w listopadzie na dobre rozkręciły też serwisy VOD, gdzie zadebiutowały pierwsze produkcje powiązane tematycznie ze świętami. Na zainaugurowanym niedawno Disney+ pojawiła się komedia „Noelle”, a Netflix wypuścił niedawno nową adaptację Johna Greena pt. „W śnieżną noc”. W piątek na platformie debiutuje również pierwszy pełnometrażowy film animowany stworzony przez platformę.

„Klaus” jest już dostępny dla wszystkich za darmo i bez rejestracji.

Trwająca 98 minut produkcja opowie historię Jespera. Mężczyzna ukończył prestiżową szkołę listonoszy z najgorszym wynikiem, dlatego został wysłany do placówki na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym. Mieszkańcy pobliskiego miasteczka są do siebie negatywnie nastawieni i nikt nie wysyła do siebie listów. Jesper już ma zrezygnować, gdy poznaje nauczycielkę Alvie oraz tajemniczego stolarza Klausa. Razem postanawiają na zawsze odmienić życie na wyspie.

W oryginalnej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli m.in. J.K. Simmons, Jason Schwartzman, Rashida Jones, Joan Cusack, Will Sasso i Norm Macdonald. Odbiorców zainteresowanych polskim dubbingiem ucieszy z kolei wieść, że w głównych rolach usłyszą Wiktora Zborowskiego, Annę Dereszowską i Józefa Pawłowskiego.

Klaus Netflix - gdzie obejrzeć za darmo?

REKLAMA

Świąteczna oferta związana z produkcją jest ograniczona czasowo. „Klausa” będzie można obejrzeć za darmo i bez żadnej rejestracji od 15 listopada do końca weekendu. Film w reżyserii debiutanta Sergio Pablosa to tylko jedna z kilku nowych animacji, w które zainwestował serwis. Na wiosnę 2020 roku na platformie pojawi się również pełnometrażowe „The Willoughbys”.

Animację „Klaus” można już oglądać na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA