REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix ze specjalnym świątecznym prezentem. Film animowany „Klaus” dostępny za darmo i bez rejestracji

Za nami 11 listopada, więc można ogłosić początek komercyjnego okresu przedświątecznego. Przyspieszony prezent z okazji Bożego Narodzenia ma dla widzów Netflix. Firma zdradziła, że jej pierwszy pełnometrażowy film animowany pt. „Klaus” będzie przez krótki czas dostępny za darmo i bez rejestracji.

15.11.2019
10:06
klaus netflix
REKLAMA
REKLAMA

Za oknem gruba warstwa białego puchu, każdy dom ubrany w święcące lampki i świąteczne ozdoby. Ostatnie osoby nerwowo poszukują choinek lub zastanawiają się, czemu drzewko stoi krzywo. Ten obraz nieszczególnie odpowiada waszej obecnej rzeczywistości? Nic nie szkodzi, bo w opinii sklepów nadszedł czas rozpocząć przedświąteczne szaleństwo.

Bożonarodzeniową atmosferę w listopadzie na dobre rozkręciły też serwisy VOD, gdzie zadebiutowały pierwsze produkcje powiązane tematycznie ze świętami. Na zainaugurowanym niedawno Disney+ pojawiła się komedia „Noelle”, a Netflix wypuścił niedawno nową adaptację Johna Greena pt. „W śnieżną noc”. W piątek na platformie debiutuje również pierwszy pełnometrażowy film animowany stworzony przez platformę.

„Klaus” jest już dostępny dla wszystkich za darmo i bez rejestracji.

Trwająca 98 minut produkcja opowie historię Jespera. Mężczyzna ukończył prestiżową szkołę listonoszy z najgorszym wynikiem, dlatego został wysłany do placówki na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym. Mieszkańcy pobliskiego miasteczka są do siebie negatywnie nastawieni i nikt nie wysyła do siebie listów. Jesper już ma zrezygnować, gdy poznaje nauczycielkę Alvie oraz tajemniczego stolarza Klausa. Razem postanawiają na zawsze odmienić życie na wyspie.

W oryginalnej wersji językowej głosów bohaterom użyczyli m.in. J.K. Simmons, Jason Schwartzman, Rashida Jones, Joan Cusack, Will Sasso i Norm Macdonald. Odbiorców zainteresowanych polskim dubbingiem ucieszy z kolei wieść, że w głównych rolach usłyszą Wiktora Zborowskiego, Annę Dereszowską i Józefa Pawłowskiego.

Klaus Netflix - gdzie obejrzeć za darmo?

REKLAMA

Świąteczna oferta związana z produkcją jest ograniczona czasowo. „Klausa” będzie można obejrzeć za darmo i bez żadnej rejestracji od 15 listopada do końca weekendu. Film w reżyserii debiutanta Sergio Pablosa to tylko jedna z kilku nowych animacji, w które zainwestował serwis. Na wiosnę 2020 roku na platformie pojawi się również pełnometrażowe „The Willoughbys”.

Animację „Klaus” można już oglądać na platformie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA