REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Disney odsłania karty. Zwiastuny „The Mandalorian”, „Zakochanego kundla” i innych produkcji w jednym miejscu

Disney planuje w kolejnych latach prawdziwą ofensywę programową. Nowości od wytwórni będą się pojawiać w kinach, telewizji oraz na platformie Disney+ i obejmą najrozmaitsze marki. Część zapowiedzianych produkcji doczekała się dzisiaj pierwszych pełnoprawnych zwiastunów. Sprawdźcie trailery m.in. „The Mandalorian” i „Zakochanego kundla”.

24.08.2019
11:57
the mandalorian zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Wytwórnia Disney od dłuższego czasu zapowiadała, że jej panel na branżowej imprezie D23 będzie obfitować w niespodzianki i zdecydowanie nie zawiodła swoich fanów. Nie tylko zapowiedziała cztery zupełnie nowe seriale na platformę Disney+ (plus nowa seria z Muppetami i „Phineas and Ferb The Movie: Candance Against The Universe”), ale też dostarczyła wielu nowych informacji na temat ogłoszonych wcześniej produkcji. Największe poruszenie wywołały pokazane trailery filmów i seriali.

Wszystkie zwiastuny filmów i seriali Disneya pokazane na D23:

The Mandalorian

Z każdym opublikowanym materiałem (wcześniej pokazano choćby sporo zdjęć) „The Mandalorian” coraz bardziej zapowiada się na prawdziwy hit. Produkcja opowie o bezimiennym łowcy nagród, który będzie musiał poradzić sobie na Zewnętrznych Rubieżach galaktyki. W serialu nie zabraknie ikonicznych elementów uniwersum „Star Wars” (na zwiastunie widać m.in. szturmowców, droida IG-88, mężczyznę zamrożonego w karbonicie, kobietę rasy Twi'lek i jednego z Ugnaughtów). W „The Mandalorian” zagrają Pedro Pascal, Taika Waititi, Werner Herzog, Nick Nolte, Gina Carano, Carl Weathers i Giancarlo Esposito.

Noelle

Filmy świąteczne to gatunek, który wciąż cieszy się olbrzymim powodzeniem w Stanach Zjednoczonych. Nie powinno więc dziwić, że Disney na premierę swojej platformy szykuje też własną komedię bożonarodzeniową. „Noelle” opowie o córce świętego Mikołaja, która będzie musiała wybrać się do naszego świata w poszukiwaniu zaginionego brata. Mężczyznę przytłoczy wizja zastąpienia słynnego ojca i dlatego ucieknie od swoich obowiązków. I to zaledwie na dwa dni przed świętami. Czy Noelle uda się go odnaleźć?

Agenci T.A.R.C.Z.Y.: Sezon 7

„Agenci T.A.R.C.Z.Y.” oficjalnie zakończą swoje nadawanie na 7. sezonie. Wiele wskazuje jednak na to, że finałowa seria przyniesie fanom mnóstwo ekscytujących wydarzeń i zaskakujących powrotów. Początek zwiastuna zabiera widzów do 1931 roku i wybuchowego spotkania grupy policjantów z Chronicomami. Przedstawiciele rasy kosmicznych obserwatorów przejmują cudzą tożsamość, ale nie wiadomo jeszcze w jakim celu. Trailer zapowiada też powrót organizacji znanej jako Hydra oraz sobowtóra agenta Phila Coulsona. Nie wiadomo jeszcze kiedy 7. sezon trafi na stację ABC.

Zakochany kundel

REKLAMA

Aktorskie remaki klasycznych animacji Disneya wywołały w ostatnim czasie sporo kontrowersji. Wytwórnia nie przejmuje się jednak krytyką i ochoczo kontynuuje przerabianie swoich produkcji na nową modłę. W planach są już produkcje o „Pocahontas” i Arielce z „Małej syrenki”. Jeszcze wcześniej zadebiutuje zaś odświeżona wersja „Zakochanego kundla”. Produkcja trafi na platformę Disney+ i pokaże ikoniczne spotkanie ułożonej Lady i buntowniczego Trampa.

„The Mandalorian”, „Noelle” oraz „Lady and the Tramp” zadebiutują na Disney+ już 12 listopada, czyli w dniu startu platformy VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA