REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy /
  4. VOD

Najgłośniejszy polski film 2018 roku jest już dostępny w serwisach VOD. Sprawdź, gdzie obejrzeć „Kler”

Kler” to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych filmów współczesnego polskiego kina. Od dziś możecie go obejrzeć, nie wstając z własnej kanapy.

06.02.2019
12:34
kler online
REKLAMA
REKLAMA

„Kler” miał pojawić w ofercie Showmaksa. Jednak w związku z decyzją firmy Naspers z końcem stycznia 2019 roku serwis zakończył swoją działalność w Polsce. Tym samym pozostawił po sobie sporą lukę na krajowym rynku VOD. Brak tego serwisu może dokuczać fanom takich produkcji jak „Rojst” i „Ucho prezesa”. A także amatorom kina znanych polskich reżyserów, czyli Patryka Vegi i Wojciecha Smarzowskiego. Filmy obydwu panów były dostępne na platformie. Wraz z decyzją o zakończeniu działalności Showmaksa w Polsce, inne platformy VOD zaczęły się interesować pozycjami do tej pory dostępnymi w znikającym serwisie.

W wyniku powyższej sytuacji licencję filmu „Kler” na dystrybucję online wykupił TVN.

Od dziś możecie zatem obejrzeć „Kler” online na platformie player.pl. Dostęp do filmu jest płatny i kosztuje 10 zł. Od momentu jego wykupienia film będziecie mogli obejrzeć przez 72 godziny.

Nie wszyscy będą musieli jednak zapłacić, przynajmniej nie dosłownie. Film Wojciecha Smarzowskiego jest dostępny także dla abonentów telewizji NC+ w ichniejszym serwisie NC+GO.

Jeśli nie do końca uśmiecha się wam płacenie za produkcję, to będziecie musieli jeszcze trochę na nią poczekać.

Według portalu Wirtualnemedia.pl „Kler” za równo miesiąc ma być udostępniony na innych, polskich serwisach VOD. Wśród nich wymienia się VOD.pl, Iplę, Chili, a także operatorów: UPC, Vectrę, Multimedia, Toyę, Ineę, Cyfrowy Polsat, Orange, Playa oraz Netię.

REKLAMA

Na razie nie podano oficjalnych informacji, czy film Smarzowskiego pojawi się w najbliższym czasie w telewizji. Warto jednak podkreślić fakt, że prawa licencyjne do produkcji wykupiły dwie duże telewizje, TVN i Canal+. Możemy więc podejrzewać, że taki rodzaj dystrybucji jest także możliwy. Szczególnie, że „Kler” osiągnął w kinach zawrotną liczbę widzów, bijąc rekordy popularności we współczesnym filmie polskim.

„Kler” jest dostępny online na platformach player.pl oraz NC+GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA