REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Najnowszy zwiastun „Krainy Lodu 2” zapowiada śmiertelne niebezpieczeństwo

Kraina Lodu 2“, czyli kontynuacja nagrodzonego dwoma Oscarami megahitu wytwórni Disneya z 2013 roku, który zarobił ponad 1,2 mld dolarów, wróci na ekrany polskich i światowych kin już w listopadzie. Z tej okazji dystrybutor wypuścił nowy zwiastun, z którego wreszcie dowiadujemy się, jaka jest główna oś fabuły.

23.09.2019
16:35
Kraina Lodu 2 - zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Najnowsza zapowiedź w końcu przybliża nieco więcej informacji na temat wydarzeń przedstawionych w jednym z najbardziej wyczekiwanych sequeli Disneya. Poprzednie teasery skupiały się raczej na klimacie nowej opowieści, przypominając nam najważniejszych graczy. Teraz nowa zapowiedź pokazuje, na jakiego rodzaju wyprawę ruszy dzielne grono bohaterów z Elsą i Anną na czele.

Gdy królestwo Arendelle znajdzie się w niebezpieczeństwie, dwie siostry wyruszą w głąb legendarnego magicznego lasu, który zdaje się przyzywać Elsę, aby tam poznać odpowiedzi na pytania swojej przeszłości. A także, aby poszukać popleczników przed nadchodzącym konfliktem.

W nowym materiale znajdziemy nawet moment, który w humorystyczny sposób streści nam film numer 1:

Wybacz, ale wspięłam się na Góry Północne, przeżyłam serce z lodu i uratowałam cię przed moim byłym. Także wiesz – idę z tobą.

Elsa, Anna, Kristoff, Olaf i renifer Sven wyruszą w głąb zaczarowanego lasu, o którym w dzieciństwie opowiadał im ojciec. Tam spotkają nie tylko nowych popleczników, ale także staną przed możliwą odpowiedzią na pytanie: dlaczego Elsa urodziła się ze swoim specyficznym zbiorem mocy?

REKLAMA

„Kraina Lodu 2” zapowiada się na kolejny wielki hit Disney’a. Zwłaszcza że nowa zapowiedź nie tylko pokazuje większą dawkę akcji, ale chwilami przywodzi na myśl słynne, zapierające dech w piersiach momenty z „Drużyny Pierścienia”, pierwszej części „Władcy Pierścieni”.

„Kraina Lodu II” trafi na ekrany polskich kin już 22 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA