REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Hipnotyzująca Kristen Stewart jako księżna Diana. Jest już pierwsze zdjęcie z planu filmu „Spencer”

Czy Kristen Stewart poradzi sobie w roli charyzmatycznej księżnej? W sieci właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu nadchodzącej filmowej biografii Diany, zatytułowanej po prostu „Spencer”. 

27.01.2021
18:25
kristen stewart ksiezna diana spencer
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W sierpniu tego roku miną 24 lata od tragicznej śmierci uwielbianej przez Brytyjczyków księżnej Diany. Niedługo później, bo już jesienią, do dystrybucji ma trafić „Spencer”, czyli filmowa biografia pierwszej żony księcia Karola. Informacje na temat nadchodzącej produkcji krążą już od dłuższego czasu i nie brakuje obaw ze strony miłośników tytułowej bohaterki. W końcu w główną rolę wciela się Kristen Stewart, a aktorka najlepiej znana z kreacji Belli Swan z ekranizacji sagi „Zmierzch” jest postacią dość kontrowersyjną.

Kristen Stewart jako księżna Diana

Nie chodzi w tym wypadku o jej poglądy. Dyskusja na temat wyboru obsadowego ogranicza się do umiejętności aktorskich Stewart, która często określana jest mianem „drewnianej” i „pozbawionej mimiki”. Rodzi się więc pytanie, jak pójdzie jej odegranie charyzmatycznej Diany, która porywała za sobą tłumy? Na ostateczną odpowiedź musimy jeszcze poczekać, ale udostępnione właśnie pierwsze zdjęcie z planu „Spencer” napawa optymizmem.

Po „Spencer” nie spodziewajcie się biografii przekrojowej, pokazującej najważniejsze wydarzenia z życia Diany od momentu narodzin do śmierci. Twórcy skupiają się bowiem na jednym wycinku z jej losów. A dokładniej pewnym Bożym Narodzeniu w latach 90., kiedy księżna stwierdza, że jej małżeństwo z Karolem ma się ku końcowi. Za reżyserię odpowiedzialny jest Pablo Larraín, czyli twórca „Jackie”, a więc możemy oczekiwać, że emocji nie zabraknie.

REKLAMA

Do czasu premiery jeszcze sporo czasu, więc fanom tytułowej bohaterki pozostaje do tego czasu obejrzeć, o ile jeszcze tego nie zrobili, dostępny na Netfliksie 4. sezon „The Crown”, w którym pojawiła się już postać księżnej.

Dla kinomanów chcących zobaczyć nadchodzący film, również wydaje się to seansem obowiązkowym, skoro w serialu pokazano początki związku Diany i Karola. Będzie to więc niczym prolog do „Spencer”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA