REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wciągająco i w gwiazdorskiej obsadzie. „Król” Netfliksa na finałowym zwiastunie

Netflix inwestuje coraz więcej w swoje produkcje, by zachować pozycję lidera rynku VOD, poprzez zdobycie jeszcze większej liczby nagród i subskrypcji. Oba te cele prawdopodobnie pomoże osiągnąć „Król”. Film oparty na historycznych sztukach Williama Szekspira właśnie dostał finałowy trailer.

24.10.2019
16:21
król netflix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Największy na świecie serwis VOD od ponad roku ciągle zadłuża się, żeby pokonać klasyczną telewizję oraz rywali na polu streamingu. Minie kilka lat, zanim dowiemy się, czy taka strategia była rozsądna, ale w międzyczasie użytkownicy platformy raczej nie będą mieli powodów do narzekań. Przynajmniej nie podczas oglądania takich produkcji jak „Król”.

Produkcja w reżyserii Davida Michoda to ubrany w historyczny kostium dramat o problemach ludzi sprawujących władzę. „Król” stanowi adaptację połączonych w całość sztuk teatralnych Wiliama Szekspira, które traktują o panowaniu Henryka IV i jego syna, Henryka V. Film doczekał się pozytywnych pierwszych reakcji, podczas których chwalono realizm i świetne występy aktorskie. Oba te elementy doskonale widać również na świeżo opublikowanym zwiastunie.

Król” Netflix - kiedy premiera?

Zaprezentowany materiał pokazuje różne wydarzenia z okresów władania obu monarchów, a także rozmaite problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć młodemu królowi. Główną rolę w „Królu” zagra Timothee Chalamet, a obok niego wystąpią m.in. Lily-Rose Depp, Robert Pattinson (niedługo zobaczymy go w roli Batmana), Ben Mendelsohn, Joel Edgerton i Sean Harris. Produkcja Netfliksa zapowiada się na wciągającą opowieść o polityce, w której nie zabraknie też licznych scen batalistycznych. Osoby zainteresowane dodatkowymi scenami powinny obejrzeć również pierwszy zwiastun filmu pokazany kilkadziesiąt dni temu.

REKLAMA

„Król” to tylko jeden przykład z długiej ofensywy programowej platformy na następny miesiąc. Na Netfliksie pojawią się oprócz tego choćby „Irlandczyk” Martina Scorsese i nowy sezon „The Crown”. Wszystkie zapowiedziane na listopad produkcje znajdziecie TUTAJ.

„Król” trafi do serwisu Netflix już 1 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA