REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

"Krucjata" zastąpi "Ojca Mateusza". TVP ma nowy serial w ramówce

TVP pokaże nowy serial kryminalny "Krucjata". Produkcja miała już swoją premierę jesienią ubiegłego roku w serwisie TVP VOD, lecz na wiosnę wyemitowana zostanie w telewizyjnej Jedynce. O czym będzie?

06.02.2023
10:33
"Krucjata" to nowy serial TVP
REKLAMA

"Krucjata" to serial, który znany jest już co prawda widzom serwisu streamingowego TVP VOD, lecz teraz będzie miał okazję przebić się do Telewizji. TVP wiosną wyemituje nową produkcję kryminalną, która w piątkowym paśmie zastąpi "Ojca Mateusza". Z kolei premierowy sezon serialu z Arturem Żmijewskim przeniesiony zostanie na czwartek.

REKLAMA

"Krucjata". O czym jest nowy serial Telewizji Polskiej?

"Krucjata" to serial opowiadający o życiu i pracy komisarza Jana Góry (Julian Świeżewski) oraz innych funkcjonariuszy wydziału zabójstw i terroru kryminalnego Komendy Stołecznej Policji. Każdy z 13 odcinków przedstawi osobną zagadkę kryminalną.

Trzymająca w napięciu akcja rozgrywa się wokół serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet: wpływowej dziennikarki telewizyjnej, jurora w talent show, bankiera, posłanki - tak opisuje TVP nowy serial kryminalny.

REKLAMA

Gwiazdorska obsada "Krucjaty". Kto zagra w nowym serialu TVP?

W obsadzie "Krucjaty" znalazły się takie nazwiska jak m.in. Vanessa Aleksander, Julian Świeżewski, Masza Wągrocka, Michał Czernecki, Michał Kaleta, Paweł Deląg, Piotr Cyrwus, Rafał Maćkowiak i Tomasz Schuchardt. Reżyserią zajął się Łukasz Ostalski. "Krucjata" zadebiutuje na antenie TVP od marca. Również od marca pokazany zostanie nowy, 29. już sezon serialu "Ojciec Mateusz".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA