1. Rozrywka
  2. Seriale

Najlepsze polskie seriale obejrzysz w CANAL+ online

Lokowanie produktu: Canal+

Polskie seriale mają się z roku na rok coraz lepiej. Dostajemy mnóstwo rodzimych produkcji na światowym poziomie. Najlepsze z nich obejrzycie w CANAL+ online.

05.11.2021
18:03
polskie seriale canal+ online the office pl

Najlepsze polskie seriale obejrzycie w CANAL+ online. Do grona rodzimych produkcji na platformie dołączył "The Office PL" - polska wersja kultowego serialu komediowego, który udaje dokument. W "The Office PL" przenosimy się do Siedlec, gdzie śledzimy losy pracowników nie firmy sprzedającej papier do drukarek jak w oryginale, a biura Kropliczanki, zajmującego się sprzedażą wody. W szefa Michała, którego nie da się znieść, wcielił się Piotr Polak, a na ekranie partnerują mu: Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Mikołaj Matczak czy Kornelią Strzelecka. Serial trafił na platformę CANAL+ online 22 października - dostaliśmy już wszystkie 12 odcinków, które składają się na 1. sezon produkcji.

Polskie seriale w CANAL+ online

Polskie seriale, które obejrzysz w CANAL+ online:

Kruk. Szepty słychać po zmroku

kruk szepty słychać po zmroku sezon 2 class="wp-image-444919"

Rewelacyjny, nieoczywisty, mocny - "Kruk. Szepty słychać po zmroku" to jeden z moich ulubionych polskich seriali. W główną rolę wcielił się Michał Żurawski. Aktor zagrał tytułowego Adama Kruka, policjanta z trudną przeszłością. Mężczyzna zostaje wysłany do pracy w Białymstoku - tam poprowadzić ma śledztwo dotyczące przemytu papierosów. Niechętnie tam jedzie - sam pochodzi z Podlasia i z tym miejscem rodzinnym wiążą się jego niemiłe wspomnienia. Na miejscu okazuje się, że zginął mały chłopiec. Kruk zaczyna coraz bardziej wsiąkać w tę historię, budząc do życia demony przeszłości, które - mimo starań - nie chcą go opuścić. Za autorski scenariusz produkcji odpowiada Jakub Korolczuk, który przy tworzeniu inspirował się skandynawskimi kryminałami, a także takimi seriami jak "Fargo" czy "Top of the Lake". Reżyserią zajął się Maciej Pieprzyca, znany z głośnych polskich filmów - "Jestem mordercą", "Chce się żyć" i "Ikar. Legenda Mietka Kosza".

Zobacz serial w Canal+ online.

Kruk. Czorny Woron nie śpi

kruk czorny woron nie śpi finał class="wp-image-1770910"
fot. Jarosław Sosiński

Kontynuacja serialu "Kruk. Szepty słychać po zmroku", ale także pełnoprawna opowieść, którą można oglądać bez znajomości "jedynki". Mija kilka lat. Krukowi już wydawało się, że jego codzienność jest poukładana - ma dobre relacje z żoną, kilkuletniego syna, który jest dla niego ważny i stał się bodźcem do przewartościowania dotychczasowego życia. Niestety, demony dają o sobie znać - mężczyzna musi wrócić do Białegostoku. Bohater nie panuje nad agresją i ma zaniki pamięci. Nie jest to jednak ten typ, który pójdzie do psychologa, Kruk leczyć postanawia się u Szeptuchy, lokalnej uzdrowicielki. Policjanta czekają dwa śledztwa - ponownie wróci do tematu gangu zajmującego się przemytem oraz pomoże nowej koleżance z pracy, Justynie, ze sprawą seryjnych zabójstw rudowłosych kobiet. Wkrótce okaże się, że tajne informacje z komisariatu przedostają się do przestępców. W policji jest kret. A podejrzanym jest, oczywiście, sam Kruk.

Zobacz serial w Canal+ online.

Belfer - 2 sezony

belfer 2 canal plus class="wp-image-146430"

Kryminalna opowieść o niepokornym belfrze, który raz po raz infiltruje z różnych pobudek środowisko młodzieży. W główną i tytułową rolę nauczyciela, Pawła Zawadzkiego, wcielił się Maciej Stuhr. W 1. sezonie jesteśmy świadkami tragicznych wydarzeń, które wstrząsnęły lokalną społecznością. W Dobrowicach, z pozoru przyjemnej mieścinie, gdzie wszyscy się znają, zaginęła nastolatka. Zawadzki, zaprzyjaźniając się z nastolatkami, będąc nierzadko bardziej ich kumplem niż nauczycielem, próbuje dowiedzieć się, co się stało. Zwłaszcza, że ta sprawa ma jakiś związek z jego życiem prywatnym. W kolejnych odcinkach przenosimy się do Wrocławia. Od jakiegoś czasu znikają tam nastolatkowie, z którymi przez jakiś czas nie ma żadnego kontaktu. Zawadzki musi rozwiązać nową zagadkę - zarówno dla niego jak i dla kilku innych bohaterów toczy się tu walka o śmierć i życie. Poza Maciejem Stuhrem w serialu wstąpili m.in. Eliza Rycembel, Magdalena Cielecka, Michalina Łabacz, Aleksandra Popławska czy Krzysztof Pieczyński.

Zobacz serial w Canal+ online.

Klangor - 1. sezon

klangor serial class="wp-image-1608400"

Jeden z lepszych seriali 2021 roku. "Klangor" to dramat rodzinny, w którym główną rolę zagrał Arkadiusz Jakubik. Aktor wcielił się w ojca zmagającego się z niewyobrażalną stratą i rozpadem rodziny. Wejmanowie na pozór wiodą dobre życie. Rafał jest psychologiem więziennym, jego żona Magda (w tej roli Maja Ostaszewska) pracuje zagranicą, a dwie córki, z których każda jest inna, uczą się w liceum. Pewnego dnia, kiedy Rafał wyjeżdża zobaczyć się z żoną, jedna z jego córek przepada bez śladu. Tego samego dnia z więzienia, w którym pracuje mężczyzna, ucieka przestępca. Czy te sprawy są ze sobą jakoś powiązane? Zaginięcie nastolatki sprawi, że na wierzch wyjdą sekrety skrywane przez mieszkańców, najbliższych współpracowników i przyjaciół. "Klangor" to przejmująca historia o ludzkich bolączkach, lękach, pragnieniach i o tym, czym są więzi rodzinne.

Zobacz serial w Canal+ online.

Król - 1. sezon

ekranizacje polskich książek class="wp-image-466336"

"Król" to serial stworzony na podstawie słynnej powieści Szczepana Twardocha, wydanej pod tym samym tytułem. Akcja produkcji przenosi nas do 20-lecia międzywojennego. Jesteśmy świadkami wojny gangów - jeden z nich dowodzony jest przez Kuma (w tej roli Arkadiusz Jakubik) i Jakuba Szapiro (Michał Żurawski), pięściarza żydowskiego pochodzenia. Do głosu coraz częściej dochodzą jednak polskie narodowe bojówki, wspierane przez ówczesną władzę. Ulice XX-wiecznej Warszawy pokryją się krwią. To będzie walka nie tylko o "dostęp do koryta", ale też o przetrwanie. "Król" to mocna i trudna historia o tożsamości, Polsce, Polakach, zawiści, zazdrości i pasji. Oprócz Jakubika i Żurawskiego na ekranie wystąpili m.in. Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Aleksandra Pisula, Bartłomiej Topa, Adam Ferency. W jednej ze scen pojawił się też sam autor książki "Król" i współtwórca scenariusza, Szczepan Twardoch. Za reżyserię odpowiada Jan P. Matuszyński, polski filmowiec, który zasłynął takimi produkcjami jak "Ostatnia rodzina" czy "Żeby nie było śladów".

Zobacz serial w Canal+ online.

Żmijowisko - 1. sezon

belfer zmijowisko kruk i inne najlepsze produkcje oryginalne canal plus class="wp-image-405607"

Jeszcze jedna ekranizacja znanej powieści na tej liście. "Żmijowisko" to serial powstały na podstawie książki Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. To historia nie tylko kryminalna, ale także o pokoleniu dzisiejszych 30-latków, o rodzinie, budowaniu więzi. Pewnego dnia na spokojnych wakacjach, spędzanych w miłych okolicznościach przyrody, ginie 15-letnia Ada - córka Arka i Kamili, małżeństwa które zna się od studiów. Nikt nie jest w stanie znaleźć dziewczyny. Mijają miesiące i jej ojciec jeszcze raz wraca w miejsce zaginięcia młodej kobiety. Ma nadzieję dowiedzieć się, co się wówczas stało. W miarę jak śledzimy losy Arka, poznajemy też przeszłość bohaterów i to, co działo się bezpośrednio po zaginięciu nastolatki. Różne ramy czasowe przeplatają się ze sobą, tworząc kompleksowy obraz relacji, zachowań, które skąpane są w sekretach i tajemnicach, nieraz łączących, ale częściej dzielących, wszystkie postaci. W produkcji wystąpili m.in. Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Piotr Stramowski, Cezary Pazura czy Wojciech Zieliński. Reżyserią zajął się Łukasz Palkowski, znany z filmu "Bogowie" czy "Najlepszy".

Zobacz serial w Canal+ online.

* Zdjęcie tytułowe: Łukasz Bąk / Canal+

Lokowanie produktu: Canal+
Najnowsze
Zobacz komentarze