REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Letnie tanie czytanie. Biedronka oferuje promocje na książki

Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom urlopowiczów i po raz kolejny oferuje bestsellerowe książki w przystępnych cenach. Najnowsza promocja startuje już dziś, a my podpowiadamy, na które tytuły warto zwrócić uwagę.

15.07.2019
16:00
Książkowa promoca Biedronki
REKLAMA
REKLAMA

Sieć sklepów Biedronka od dawna promuje tanią kulturę. Obok promocji płyt DVD, gier komputerowych, czy muzyki w różnych formatach, w ofercie sklepu znajdziemy pozycje książkowe w przystępnych cenach. W tym tygodniu firma dodała kilka tytułów do swojej oferty.

Promocja na książki w sieci Biedronka – najciekawsze tytuły:

Amerykański zabójca - książka na promocji w BiedronceVince Flynn - Amerykański zabójca

Gdy dziewczyna studenta ginie w zamachu terrorystycznym, wraz z 26 innymi osobami, chłopak przeżywa wstrząs. Wydarzenie tak silnie wpływa na jego życie, że postanawia odbyć specjalne kursy i zapisać się do CIA, aby dzięki temu móc prowadzić działalność antyterrorystyczną. Gdy zostaje wysłany do Libanu, nie jest świadomy, że właśnie wpakował się w zasadzkę, a fakt, że kieruje nim żądza zemsty, jeszcze bardziej komplikuje sprawy. Na podstawie powieści powstał film akcji z Dylanem O’Brienem i Michaelem Keatonem.

Złota Klatka - książka na promocji w BiedronceCamilla Lackberg - Złota Klatka

Najnowsza powieść szwedzkiej autorki thrillerów, Camilli Lackberg, to pierwszy tom nowej serii. W jej centrum znajduje się piękna i inteligentna Faye, żona i matka, która powoli zaczyna dostrzegać, że przez ostatnie lata małżeństwa całkowicie zatraciła swoją tożsamość, oddając się rodzinie. Czuje się zamknięta w złotej klatce pozornie idealnego życia. Klatka roztrzaska się jednak, gdy pewnego dnia mąż i córka zaginą, a podejrzenie padnie na kobietę. Jak zmieni się jej życie pod wpływem oskarżeń? Intrygujący thriller psychologiczny.

Pomiędzy nami góry - książka na promocji w BiedronceCharles Martin - Pomiędzy nami góry

Gdy awionetka rozbija się w górach, dwójka nieznajomych musi sobie pomóc, aby przetrwać w ekstremalnych warunkach. Poruszająca historia o sile ludzkiego instynktu przetrwania, a także o uczuciu, które może zrodzić się w najmniej korzystnych okolicznościach. Na bazie powieści powstał film z Kate Winslet i Idrisem Elbą.

Chemik - książka na promocji w BiedronceStephenie Meyer - Chemik

Thriller z silną kobiecą bohaterką. Alex jest chemiczką, specjalizującą się w tworzeniu substancji, mających pomagać śledczym w przesłuchaniach. Gdy w wyniku zamachu na jej życie ginie jej przyjaciel, kobieta postanawia się ukrywać. Po pewnym czasie dawni znajomi upomną się jednak o specyficzny zestaw zdolności kobiety, prosząc ją o pomoc w stworzeniu antidotum na groźnego wirusa. Coś w tej prośbie oraz sposobie prowadzenia działań wydaje się jednak nie zgadzać. Czy kobieta zaufa instynktowi czy wpakuje siebie i resztę świata w nie lada tarapaty? Powieść autorki sagi „Zmierzch” oraz poczytnego „Intruza”.

Co poza tym?

Głośne „Ślepnąc od Świateł” Jakuba Żulczyka, które polecaliśmy przy poprzedniej promocji, „Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka o kulisach słynnego śledztwa, thriller „Jeden fałszywy ruch” Harlana Cobena.

Ile kosztują książki w Biedronce?

Książki w najnowszej promocji kosztują od 19,99zł do 29.99zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Obecna promocja będzie trwać do 28 lipca, bądź wyczerpania zapasów.

 Wszystkie promocyjne pozycje znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA