REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Dzięki Biedronce weźmiecie bez problemów w podróż książki Kinga, Mroza i Hawkins. Promocja na wydania kieszonkowe

Promocje na książki to jedna z najdłużej podtrzymywanych akcji sieci sklepów Biedronka. Tym razem w duchu zbliżającego się sezonu urlopowego będzie można nabyć bestsellery polskiej i amerykańskiej literatury od Stephena Kinga, Jakuba Żulczyka i wielu innych. Kiedy rusza promocja i jak długo potrwa?

01.07.2019
13:17
biedronka promocja książki
REKLAMA
REKLAMA

Popularna sieć dyskontów ewidentnie zdaje sobie sprawę z uwielbienia Polaków do wakacyjnej książki (najciekawsze nowości wydawnicze dla fanów popkultury znajdziecie TUTAJ). Bo czymże jest wizyta na plaży, jeśli oprócz leżaka i kremu do opalania nie weźmiemy fascynującej lektury. Problem w tym, że podróżowanie z książką bywa kłopotliwe ze względu na rozmiar i gabaryty niektórych pozycji, a nie wszyscy są fanami e-booków. W tym celu powstały jednak wydania kieszonkowe, które miały ułatwić cieszenie się z lektury w trudnych warunkach.

Promocja na książki kieszonkowe w sieci Biedronka - najciekawsze dzieła:

Jakub Żulczyk - Ślepnąc od świateł

biedronka promocja książki class="wp-image-300146"

O bestsellerowej powieści Żulczyka było ostatnio głośno głównie w kontekście świetnej serialowej adaptacji od HBO. Fani literatury słyszeli jednak o oryginale na długo zanim amerykańska stacja zdecydowała się przenieść jej fabułę na mały ekran. „Ślepnąc od świateł” to opowieść o młodym handlarzu narkotyków, który dostarcza kokainę dla warszawskiej elity finansowej i kulturalnej. Zmęczony dotychczasowym życiem postanawia uciec, ale może się to okazać znacznie trudniejsze niż sądził.

Remigiusz Mróz - Hashtag

biedronka promocja książki class="wp-image-300152"

Postaci najbardziej poczytnego współczesnego polskiego pisarza nie trzeba nikomu przedstawiać. „Hashtag” to jedna z jego najnowszych powieści. Jej główna bohaterka, Tesa otrzymuje tajemniczą paczkę zawierającą wskazówki dotyczące serii dawnych zaginięć. Kobieta postanawia podjąć prywatne śledztwo, ale zanim zdoła odkryć prawdę, będzie musiała pokonać demony ze swojej przeszłości i fobie, które powstrzymują ją przed codziennym funkcjonowaniem w społeczeństwie.

Stephen King - Zielona mila

biedronka promocja książki class="wp-image-300155"

Stephen King znany jest przede wszystkim jako autor doskonałych horrorów. Amerykanin ma jednak też na swoim koncie niemało powieści bliższych fantastyce, powieści obyczajowej czy kryminału. „Zielona mila” to połączenie dwóch pierwszych gatunków. King opowiada tu o grupie więźniów z celi śmierci oraz pilnujących ich strażników. Między jednym z nich, Paulem Edgecombem a czarnoskórym więźniem o dobrotliwej naturze rodzi się szczególna więź. Ale czy w Johnie Coffeym nie jest przypadkiem coś bardzo nietypowego?

Paula Hawkins - Dziewczyna z pociągu

biedronka promocja książki class="wp-image-300158"

„Dziewczyna z pociągu” zapoczątkowała zupełnie nową modę na powieści kryminalne, których głównymi bohaterkami są kobiety po przejściach. Powieść Pauli Hawkins opowiada historię mającej problemy z alkoholem Rachel Watson. Jej życie znajduje się w rozpadzie, a jedynym miłym elementem dnia jest obserwowanie pary zakochanych w pięknym domu widzianym z okna pociągu. Pewnego dnia Rachel dostrzega jednak u tej idealnej pary coś, co mrozi jej krew w żyłach. Czy dziewczyna naprawdę zobaczyła morderstwo, a może tylko to sobie wyobraziła?

Co poza tym?

Pełna lista oferowanej promocji liczy sobie trzydzieści cztery książki. Nie brakuje literatury kryminalnej i sensacyjnych od najgłośniejszych literackich nazwisk. W taniej cenie będzie można nabyć m.in. kieszonkowe wersje dzieł Harlana Cobena, Johna Grishama, Grahama Mastertona i Fredericka Forsytha. Dla fanów książek typu non-fiction Biedronka przygotowała za to pozycje: „303. Mój dywizjon” oraz „Zdrajcy, donosiciele, konfidenci w okupowanej Polsce 1939-1945”.

Ile kosztują książki w Biedronce?

Każda pozycja dostępna w zapowiedzianej właśnie promocji będzie dostępna w cenie 11,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Kieszonkowe wydania popularnych książek kupicie od czwartku, 4 lipca do 17 lipca lub wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Wszystkie zaoferowane pozycje znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Biedronki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA