REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Książki w Biedronce za dychę. Te tytuły warto kupić

Jeśli nie planujcie sylwestrowych szaleństw i jedyne o czym marzycie po powrocie z pracy do domu, to zatopić się pod kocem, Biedronka ma dla was dobrą propozycję. Od dziś w sieci sklepów rusza promocja na książki. Za każdy tytuł zapłacimy zaledwie dychę.

27.12.2017
8:49
bestsellery w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

W promocji znajdziemy kilkadziesiąt rozmaitych tytułów z wielu dziedzin. Wśród nich królować będą liczne kryminały, nie zabraknie literatury kobiecej, a także pozycji dla najmłodszych czytelników. Za każdą z książek zapłacimy jedynie 9,99 zł.

Książki w Biedronce – tytuły, które warto kupić

Tylko martwi nie kłamią

 class="wp-image-119032"

Książka z trylogii o profilerze, Hubercie Mayerze. Bohater zmuszony jest do rozwikłania zagadkowej śmierci śmieciowego barona. Jego ciało zostało odkryte w jednej z kamienic w centrum Katowic. Mimo poszlak, wskazujących na porachunki między okolicznymi biznesmenami, Meyer wyczuwa inną przyczynę zaskakującego zgonu. Profiler zaczyna podejrzewać, że śmierć barona powiązana jest ze sprawą sprzed 17 lat.

Wyprawa po miłość

 class="wp-image-119038"

Opowieść o wybitnym odkrywcy Willu Reaptonie, którego sława okrywa cały Londyn. Mężczyzna bohatersko powraca do Anglii, po tym jak, jako jeden z nielicznych przetrwał masakrę w Tybecie. Reapton nie ma chwili na odpoczynek, ponieważ czeka go kolejna podróż. Bohater sądzi, że nikt nie dowie się o jego mrocznej tajemnicy, jednak na jego drodze staje urocza Charlotte Beaker. Niezwykła kobieta od pierwszego spotkania pragnie zbliżyć się do odkrywcy. Książka opowiada historię budzącego się uczucia w czasach panujących konwenansów, z przygodą w tle.

Uwikłanie

 class="wp-image-119044"

Książka popularnego autora, Zygmunta Miłoszewskiego. Zbrodnia w klasztorze w centrum Warszawy w trakcie trwania nietypowego spotkania grupy terapeutycznej. Prokurator Szacki musi zbadać przyczyny śmierci jednego z uczestników zgromadzenia. Uwikłanie to pierwsza część trylogii opowiadająca o Szackim. Kolejne części to Ziarno prawdy i Gniew. Bohater będzie musiał zmierzyć się z tajemnicami, o których mu się nigdy nie śniło.

Peter Nimble i magiczne oczy

 class="wp-image-119047"

Bohaterem książki jest bezdomny niewidomy chłopiec, którego sposobem na życie jest kradzież.
Jego losy zmieniają się po zrabowaniu objazdowego sklepu, skąd zabiera szkatułkę z trzema parami magicznych oczu. Przedmioty przenoszą chłopca na zagadkową wyspę, na której zacznie się jego magiczna przygoda - bohater musi uratować mieszkańców Zaginionego Królestwa. Opowieść pełna wzruszeń, która może przypaść do fanom Harry'ego Pottera.

Brudny szmal

 class="wp-image-119050"

Książka autora Wyspy tajemnic. To kryminał, który skupia się na historii barmana Boba Saginowskiego, uwikłanego w nielegalne interesy z gangsterami bostońskiego podziemia. Bohater przez przypadek trafia w sam środek nieudanego rabunku. W tym samym czasie zostaje wszczęte dochodzenie, które obnaża niechlubną przeszłość dzielnicy. Na jaw wychodzi, że Boston to miejsce pozbawione skrupułów, w którym mieszkańcy zrobią wszystko, by zarobić na życie i przetrwać w trudnym świecie. Na podstawie książki Lehanego powstał film o tym samym tytule, w reżyserii Michaela R. Roskama.

A co poza tym?

Wśród całej gamy książek w biblioteczce Biedronki znajdziemy wiele poradników, książek kucharskich czy biografii gwiazd. Nie zabraknie również mistrzowskich kryminałów Remigiusza Mroza i Stephena Kinga. Na półkach pojawią się także opowiadania dla dzieci, w tym łamigłówki i kolorowanki. Więcej tytułów znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na książki w Biedronce potrwa od 27 grudnia do 9 stycznia 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA