REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Król TVN-u wraca. Pierwszy odcinek show Kuby Wojewódzkiego już dziś

Mijają lata, a show Kuby Wojewódzkiego wciąż utrzymuje się w ramówce TVN. Kontrowersyjny program powróci z pierwszym odcinkiem nowego sezonu już we wtorkowy wieczór. Kto zagości na słynnej kanapie?

04.09.2018
11:56
kuba wojewodzki
REKLAMA
REKLAMA

Kuba Wojewódzki to jedna z najbardziej niejednoznacznych postaci polskiej telewizji. Z jednej strony niepoprawny politycznie prezenter i prowadzący niezwykle popularnego show. Z drugiej celebryta, często pakujący się w kłopoty z powodu obraźliwych i chamskich wypowiedzi. Nawet krytycy Wojewódzkiego nie mogą jednak zaprzeczyć faktom, że jego program jest prawdziwym sukcesem.

Talk show Kuba Wojewódzki wystartował 4 października 2002 roku. Początkowo program był nadawany na antenie Telewizji Polsat, po kilku latach między stronami doszło jednak do konfliktu, a prawa do pokazywania nowych sezonów przejął TVN. Z czasem program stracił część widzów, ale i tak jest jednym z flagowych w ofercie stacji.

Debiutujący dzisiaj sezon będzie już 25. w dorobku Wojewódzkiego.

Na przestrzeni lat do programu zgłaszali się najsłynniejsi aktorzy, sportowcy, politycy, celebryci, pisarze i ludzie znani z tego, że są znani. Goście Wojewódzkiego nie zawsze potrafili się wpasować w skandalizującą formułę talk showu, ale kontrowersji nie brakowało. O części z nich zapewne opowie nieautoryzowana autobiografia Wojewódzkiego (cokolwiek to znaczy), która pojawi się na półkach sklepowych jesienią.

REKLAMA

Jako pierwsi u samozwańczego króla TVN-u stawią się aktorzy znani z filmu Dywizjon 303. Historia Prawdziwa oraz Kacper Ruciński, znany wszystkich fanom polskich stand upów.

Każdy kolejny odcinek talk showu Kuba Wojewódzki będzie się pojawiać na antenie TVN we wtorek o 22:30.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA