REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Twórcy "Kung Fury" zapowiadają sequel swojego filmu

Prawdopodobnie najlepszy film minionego roku, cudowny hołd złożony kinematografii lat osiemdziesiątych, czyli "Kung Fury", doczeka się sequela. Tak przynajmniej wynika z wiadomości, którą David Sandberg zamieścił na swoim profilu na Instagramie. 

30.05.2016
10:05
Kung Fury
REKLAMA
REKLAMA

Post Sandberga zawiera fotografię, przedstawiające najprawdopodobniej scenariusz drugiej części filmu, przepasany charakterystyczną opaską, noszoną przez głównego bohatera filmu. Zdjęcie uzupełnia opis: "Today, Kung Fury turns 1... Today, the future is written... Stay tuned" ("Dziś Kung Fury obchodzi pierwsze urodziny... Dziś tworzy się przyszłość... Bądźcie czujni"). Wygląda więc na to, że prace nad sequelem już trwają.

Today, Kung Fury turns 1... Today, the future is written... Stay tuned #happykungfuryday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika David Sandberg (@laserunicorns) 28 Maj, 2016 o 2:17 PDT

REKLAMA

„Kung Fury” to pastisz filmu sensacyjnego z lat 80. i komedii, będący wspaniałym hołdem złożony kinematografii z tego okresu. Środki na jej powstanie zebrane zostały na portalu crowdfundingowym Kickstarter. Naziści, dinozaury, podróże w czasie, liczne odwołania do VHS-owych klasyków, cameo Davida Hasselhoffa i oczywiście wszech obecne kung fu to najważniejsze elementy tego widowiska. W ciągu roku dzieło Davida Sandberga - reżysera, scenarzysty, głównego aktora i twórcy efektów specjalnych - zostało obejrzane przeszło 25 milionów razy. Podobną ilość wyświetleń zanotował też klip do utworu True Survivor, promującego film. Dostępna jest też wersja "Kung Fury" z polskim lektorem, czytana przez znakomitego Tomasza Knapika. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA