REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Zygmunt Miłoszewski zdradził datę premiery najnowszej książki. „Kwestia ceny” to kontynuacja „Bezcennego”

Zygmunt Miłoszewski właśnie poinformował fanów na Facebooku, że jego najnowsza powieść ujrzy światło dzienne już niedługo. Premiera kontynuacji „Bezcennego” zbliża się wielkimi krokami.

07.05.2020
20:22
Kwestia ceny. Kiedy premiera Bezcenny 2 Zygmunta Miłoszewskiego?
REKLAMA
REKLAMA

Zygmunt Miłoszewski jest jednym z najpoczytniejszych polskich pisarzy. W zbiorowej świadomości czytelników zaistniał w 2005 roku wraz ze swoją debiutancką powieścią „Domofon”. I chociaż za sprawą trylogii o Teodorze Szackim utożsamiany jest z kryminałem, w czasie swojej kariery imał się różnych gatunków. Chociażby „Bezcenny” określany jest mianem thrillera i opowieści sensacyjno-przygodowej.

Nadchodzi „Kwestia ceny”.

Jak już dowiedzieliśmy się jakiś czas temu, „Bezcenny” doczekał się kontynuacji. Fani pisarza mogli zapoznać się z fragmentami sequela, które Miłoszewski czytał w ramach akcji „Ul z książkami”. Jej celem była pomoc literatom w czasie pandemii, kiedy nie można organizować spotkań autorskim.

Autor zainicjował cykl internetowych spotkań autorskich, niedługo potem jak skończył pisać „Bezcennego 2”. Wtedy kontynuacja nie miała jeszcze własnego tytułu. Zgodnie ze słowami Miłoszewskiego ten miałby brzmieć „Kwestia ceny” lub „Dzieci natury”. Teraz okazuje się, że postawił na ten pierwszy, a premiera książki zbliża się wielkimi krokami.

„Kwestia ceny” trafi do sprzedaży w czerwcu 2020 roku.

Zygmunt Miłoszewski poinformował o tym na swoim facebookowym profilu. Jako swoje zdjęcie w tle ustawił bowiem grafikę, w której czytamy, że premiera „Kwestii ceny” będzie miała miejsce 17 czerwca. Zgodnie z opisem zawartym w poście więcej szczegółów pojawi się wkrótce.

REKLAMA

W powieści pojawi się ponownie doktor Zofia Lorenc. Jak wiemy z „Bezcennego” jej specjalnością jest odzyskiwanie dzieł sztuki. Akcja ma natomiast toczyć się jednocześnie w czasach współczesnych i na początku XX wieku.

Premiera „Kwestii ceny” już 17 czerwca 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA