REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Lady Gaga gwiazdą "American Horror Story: Hotel". Jest pierwsze wideo

Wczoraj pisałam trochę o fabule nowego sezonu "American Horror Story", "Hotel", a także o uniwersum całej antologii, o czym możecie przeczytać tutaj. Dziś mamy kolejną, nową informację na temat serialu. Jest nim krótkie wideo prezentujące... Lady Gagę, która - jak wiadomo od jakiegoś czasu - wystąpi w piątej serii "American Horror Story".

14.07.2015
10:47
Lady Gaga gwiazdą "American Horror Story: Hotel". Jest pierwsze wideo
REKLAMA
REKLAMA

Krótka zapowiedź, choć widać na niej niewiele, idealnie oddaje klimat serialu. Jak to u Murphy'ego będzie mrocznie, niebezpiecznie, enigmatycznie i trochę strasznie. Już na wideo widać, że Lady Gaga zachowa swój własny unikalny styl, a jej kreacje będą zaskakiwały i robiły wrażenie, jak te które znamy z teledysków. Zwłaszcza, że jak wiadomo, ma być ponoć postacią zaangażowaną w jakiś sposób w świat mody.

REKLAMA

"American Horror Story: Hotel" zadebiutuje na srebrnym ekranie już w październiku tego roku. Piąty sezon ma przypomnieć nam o starych postaciach, znanych z poprzednich serii, które wrócą, by zameldować się w hotelu, prowadzonym przez Iris. W bohaterkę wcieli się Kathy Bates.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA