REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Lady Gaga zakocha się w Bradleyu Cooperze w filmie Bradleya Coopera. Narodziny gwiazdy – zwiastun

Nawet największe gwiazdy ekranu i estrady czasem czują potrzebę spróbowania czegoś nowego. Efektem tej potrzeby w Bradleyu Cooperze jest jego nadchodzący film, Narodziny gwiazdy. Główną rolę u jego boku zagra Lady Gaga, która z kolei znów spróbuje swoich sił w aktorskim świecie.

07.06.2018
20:09
Lady Gaga w melodramacie Bradleya Coopera - Narodziny gwiazdy
REKLAMA
REKLAMA

Dyskografię wokalistyki zamyka płyta Joanne z 2016 roku. Lady Gaga miała w międzyczasie niemało innych zajęć. Grała już mniejsze rólki w kilku hollywoodzkich produkcjach takich jak: Sin City: Damulka warta grzechu, Faceci w Czerni 3 czy kilku odcinkach American Horror Story: Hotel. Występ w Narodzinach gwiazdy będzie jednak jej pierwszą tak dużą rolą. Gwiazda pop pokazała, że ma talent właśnie w American Horror Story (ta rola przyniosła jej nawet Złotego Globa).

Pytanie czy z jej trudną osobowością poradzi sobie Bradley Cooper, dla którego to będzie reżyserski debiut.

lady gaga class="wp-image-171055"

Amerykański aktor zagra w Narodzinach gwiazdy Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi. Jego bohater w jednym z podrzędnych pubów natrafi na tajemniczą Ally i zostanie olśniony jej talentem. Para szybko się w sobie zakocha, gdy jednak podczas wspólnych występów Ally zacznie coraz mocniej przyćmiewać swojego partnera, Maine nie będzie w stanie sobie z tym poradzić.

Nie będzie to pierwsza wersja tej historii. Obraz A Star is Born powstał oryginalnie w 1937 roku i okazał się ogromnym hitem. Występujący w tamtym filmie, Janet Gaynor i Fredric March zostali nominowani do Oscarów za pierwszoplanowe role. Pierwotna wersja dotyczyła jednak świata kina i była prawdziwym aktorskim pojedynkiem. Kolejne reinterpretacji tej historii stawiały z kolei coraz mocniej na aspekt muzyczny (wersja z 1976 roku, w której zagrali Barbara Streisand i Kriss Krtistofferson, otrzymała nawet Oscara za najlepszą piosenkę). I to raczej na nich wzorować będzie się Bradley Cooper.

Czy Cooper i Lady Gaga zdołają dorównać tamtym osiągnięciom?

REKLAMA

Premierowy zwiastun produkcji skupia się głównie na początkowych scenach filmu. Poznajemy Jacksona Maine'a, dowiadujemy się również w jakich okolicznościach poznał swoją przyszłą ukochaną. Krytyczny moment, w którym piosenkarz country po raz pierwszy zaprasza Ally na scenę, by wspólnie zagrać, kończy pierwszą część zwiastuna. Zaczyna za to serię szybkich cięć, które zapowiadają znacznie ciekawszy film.

Melodramat Narodziny gwiazdy trafi do polskich kin na jesieni 2018 roku (dokładna data nie jest jeszcze znana).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA