REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Lego Batman" – Warner Bros. już przygotowuje spin-off "The Lego Movie"

Najlepszy film animowany 2014? Bez wątpienia jest nim "The Lego Movie" ("Lego® Przygoda"), dlatego też doniesienia o tym, że przygotowany jest już spin-off wcale mnie nie dziwą. Zaledwie parę dni po premierze "The Lego Movie", Warner Bros. zdecydował się na kręcenie sequela, ale wygląda na to, że w pierwszej kolejności powstanie "Lego Batman".

10.10.2014
21:01
„Lego Batman” – Warner Bros. już przygotowuje spin-off „The Lego Movie”
REKLAMA

Sądzę, że to genialne posunięcie ze strony Warner Bros., po co wypalać świetny film tak szybko? Lepiej dać „pożyć” postaciom drugoplanowym, co w tym wypadku oznacza oddzielną historię dla Mrocznego Rycerza ze znaczkiem Lego. Za reżyserię filmu miałby odpowiadać Chris McKay, zaś za scenariusz – który zresztą jest już pisany – Seth Grahame-Smith ("Dark Shadows"). Oznacza to, że Chris Miller i Phil Lord (twórcy "The Lego Movie") nie będą zaangażowani w nową produkcję od WB.

REKLAMA

REKLAMA

"Lego Batman" podobno ma wyjść w 2017 roku, czyli rok po premierze "Ninjago" - kolejnego filmu animowanego z żółtymi klockami w rolach głównych. Batmanowi po raz kolejny miałby użyczyć głosu Will Arnett, który w "The Lego Movie" stworzył świetną kreację sarkastycznego Gacka z iście Bale’owskim zacięciem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA