REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Plastikowi superbohaterowie znów w akcji. Znamy tytuł sequela LEGO: Przygody

Przyszłość filmowego uniwersum kultowych klocków nabiera coraz wyraźniejszych kształtów. W przyszłym roku do kin ma trafić kontynuacja LEGO: Przygody. Znamy już oficjalny tytuł sequela.

22.05.2018
12:00
LEGO Movie 2
REKLAMA
REKLAMA

Filmowe uniwersum LEGO istnieje od 2014 r., kiedy to do kin trafił film LEGO: Przygoda. Wówczas poznaliśmy Emmeta, przeciętną figurkę, która jako jedyna może ocalić świat. To oczywiście prowadziło do wciągnięcia bohatera w wir niesamowitych i zabawnych wydarzeń. Po premierze produkcji mówiło się o następnej części i spin-offach, ale na konkrety przyszło nam czekać trzy lata. W lutym zeszłego roku mogliśmy oglądać LEGO Batman: Film, a we wrześniu LEGO Ninjago: Film. Ponadto rozpoczęły się prace nad kontynuacją oryginalnego dzieła.

Oficjalny tytuł produkcji to The LEGO Movie 2: The Second Part.

Niektórzy powiedzą, że mało oryginalnie, a nawet wskażą błąd, bo przecież sugeruje to drugą część sequela, więc tak naprawdę trzeci film. Jednak już na początkowym etapie obraz spełnia swój główny cel, jakim jest rozbawienie widza. Poza tym jest to całkiem sprytna gra słowna.

Wciąż nie ma zbyt wielu informacji na temat samej fabuły filmu.

REKLAMA

Wiadomo, że tym razem główną rolę odegra kobieca figurka, której głosu użyczy Tiffany Haddish. Na ekranie ponownie zobaczymy Emmeta, w którego znów wcieli się Chris Pratt. Ponadto w filmie pojawią się inne postacie znane z animowanego uniwersum, m.in. Batman (Will Arnett), Superman (Channing Tatum) czy Zielona Latarnia (Jonah Hill). Reżyserię powierzono Mike’wo Mitchellowi, twórcy Shreka Forever i Trolli. Raphael Bob-Waksberg (BoJack Horseman) przerobił scenariusz autorstwa Phila Lorda i Christophera Millera, twórców pierwszej części, którzy znaleźli się także w ekipie producenckiej.

Premierę filmu zaplanowano na 8 lutego 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA