REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Nie ma to jak świąteczne czytanie – literackie promocje w Lidlu i Biedronce

Czas pomyśleć o prezentach pod choinkę, na które świetnie nadają się książki. Od dziś Lidl i Biedronka proponują łącznie kilkadziesiąt tytułów. Wśród nich znajdziemy kilka bestsellerów.

11.12.2017
10:28
promocja w biedronce na książki
REKLAMA
REKLAMA

Promocja obejmuje ponad 80 pozycji. W ofercie znajdują się książki skierowane do różnych grup wiekowych. Ceny w Lidlu wahają się od 12,99 zł do 79,90 zł za bogato ilustrowane atlasy historyczne. Z kolei Biedronka wszystkie tytuły oferuje za 24,99 zł.

Promocja na książki – co warto kupić?

 class="wp-image-114891"

Literacki debiut Toma Hanksa. Dwukrotny laureat Oscara prezentuje wybór opowiadań, będący wachlarzem wszystkich ludzkich nastrojów. Pozornie zwyczajne historie nowego życiowego startu rozwódki czy relacji młodego surfera z ojcem zestawione są z podróżą na Księżyc. Wszystko to przedstawione we wrażliwy i inteligentny sposób, za który tak cenimy Toma jako aktora.

Lampiony (Biedronka)

 class="wp-image-115005"

Trzeci tom kwadrologii Cztery żywioły autorstwa Katarzyny Bondy. W Łodzi dochodzi do serii tajemniczych podpaleń. Profilerka Sasza Załuska musi odtworzyć osobowość sprawcy, co niesie ze sobą szczególne trudności. Do tego na jaw wychodzi mroczny sekret z jej własnej przeszłości…

Sekretne życie drzew (Lidl)

 class="wp-image-114885"

Pierwsza część cyklu o niesamowitych właściwościach środowiska naturalnego. Peter Wohlleben zabiera czytelników na spacer po lesie, jakiego wcześniej nie zaznali. Jako leśniczy z ponad dwudziestoletnim stażem dzieli się zdumiewającymi historiami o drzewach. Nie tylko dla fanów entów z Władcy Pierścieni. Wydanie zawiera 60 fotografii autorstwa Adama Ławnika i Krzysztofa Onikijuka.

Ludzie na drzewach (Lidl)

 class="wp-image-114897"

Przejmująca debiutancka powieść Hanyi Yanagihary. Amerykański lekarz podczas wyprawy na daleki Pacyfik dokonuje sensacyjnego odkrycia. Opowieść o tragicznym zderzeniu dwóch kultur i ich sposobów postrzegania dobra i zła. Jedna z najchętniej kupowanych przez Polaków autorek zeszłego roku.

Przekręt (Biedronka)

 class="wp-image-115011"

Sandra Brown przenosi odbiorców do świata pełnego zdrady, pozorów i moralnego upadku. Nic nie jest tym, czy wydaje się na początku, a wszystkie dobre uczynki prowadzą do ujawnienia niewygodnej prawdy. Powieść została przetłumaczona na język polski w tym roku.

Czarne narcyzy (Lidl)

 class="wp-image-114900"

Ósmy tom kryminalnej sagi o lipowskich policjantach autorstwa Katarzyny Puzyńskiej. Wahadełka znalezione przy ciałach trzech bezdomnych, opuszczony domek w lesie, śmierć drobnego złodziejaszka i tytułowe kwiaty, spajające wszystkie wątki. Daniel Podgórski po raz kolejny staje przed trudnym zadaniem.

Pełną listę oferowanych w Lidlu książek znajdziecie tutaj. Wszystkie pozycje z Biedronki dostępne są pod tym adresem.

A co poza tym?

Oprócz wymienionych pozycji w Lidlu znajdziemy także tytuły dla dzieci, jak choćby Nowe przygody Kubusia Puchatka czy książki edukacyjne dla najmłodszych. Starszych czytelników powinny zainteresować Myśli nieuczesane wszystkie Stanisława Jerzego Leca czy ostatnia część sagi Millennium – Mężczyzna, który gonił swój cień. Z kolei Biedronka ma w ofercie atlasy i książki historyczne, dotyczące m.in. okresu II wojny światowej. W sieci sklepów dostępne są także powieści Harlana Cobena, Johna Grishama czy Nory Roberts.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Książki w obu sklepach dostępne są od dzisiaj do 17 grudnia. Jednak zarówno Lidl, jak i Biedronka zaznaczają, że liczba egzemplarzy jest ograniczona. Chętni na zakupy muszą więc zdążyć przed wyczerpaniem zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA