REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Disney+ zdradził oficjalne daty premier seriali „Loki” i „Star Wars: The Bad Batch”

Coraz więcej wskazuje na to, że platforma Disney+ będzie miała fantastyczny 2021 rok. A to ze względu na długą listę oryginalnych hitów, które pojawią się tam w następnych miesiącach. Po serialach „WandaVision” i „The Falcon and the Winter Soldier” już wkrótce nadejdzie czas na „Star Wars: The Bad Batch” i „Lokiego”. Kiedy ich premiery?

24.02.2021
19:25
Disney+: Seriale Loki i Star Wars: The Bad Batch dostały datę premiery
REKLAMA
REKLAMA

Disney+ przez pierwszy rok swojego istnienia był mocno krytykowany za niewielką liczbę głośnych produkcji oryginalnych. Oprócz serialu „The Mandalorian” można było zwrócić uwagę właściwie tylko na remake „Zakochanego kundla”, o którym większość widzów i tak szybko zapomniała. Nie ma jednak wątpliwości, że 2021 rok będzie pod tym względem inny. Disney w grudniu ogłosił długą listę nowych filmów i seriali należących do świata Marvela i „Gwiezdnych wojen” (oba zestawienia znajdziecie TUTAJ i TUTAJ).

Pierwsza z tych produkcji – „WandaVision” – jest już dostępna na Disney+ i notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, choć zdania na temat jej poziomu są bardzo zróżnicowane. Następnym hitem platformy będzie „The Falcon and the Winter Soldier”, którego premierę wyznaczono na 19 marca. Potem zaś widzów czeka spotkanie z zupełnie nowym serialem animowanym w świecie „Star Wars”.

Disney+ zdradził nowe daty debiutu swoich produkcji. „Star Wars: The Bad Batch” rozpocznie nadawanie 4 maja, a „Loki” 11 czerwca.

Jak podaje oficjalna strona internetowa „Gwiezdnych wojen”, pierwszy z wymienionych tytułów opowie o elitarnym i eksperymentalnym oddziale klonów, którego członkowie ukuli nazwę The Bad Batch. Inaczej niż większość klonów należących do Armii Republiki, każdy z nich posiada indywidualny zestaw umiejętności i cech charakterów. Żołnierze należący do Bad Batch zadebiutowali oryginalnie w serialu „Wojny klonów”, ale ich własny serial będzie rozgrywać się w czasach już po zakończeniu tego konfliktu.

„Loki”, którego premierę przesunięto z maja na początek czerwca, opowie z kolei ciąg dalszy historii antybohatera uwielbianego przez fanów MCU. Przyrodni brat Thora zostanie zatrzymany przez organizację Time Variance Authority (TVA) zajmującą się monitorowaniem alternatywnych rzeczywistości i dbaniem o ich wzajemne nieprzecinanie się. Nordycki bóg z jakiegoś powodu ostatecznie do niej dołączy, co poskutkuje różnymi dziwacznymi przygodami.

REKLAMA

Co więcej, jak podaje portal Entertainment Weekly, Disney+ w najbliższym czasie udostępni też komediowe show „Big Shot” (16 kwietnia), serial „The Mysterious Benedict Society” (25 czerwca), spin-off studia Pixar „Monsters at Work” (2 lipca), remake filmu „Turner i Hooch” (16 lipca) oraz animację „Chip 'N' Dale: Park Life” (23 lipca).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA