REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Spider-Man 3” w końcu dostał prawdziwy, oficjalny tytuł. Kiedy kinowa premiera „Spider-Man: No Way Home”?

Fani Marvel Cinematic Universe od wielu miesięcy czekali na ujawnienie prawdziwego tytułu 3. części przygód Człowieka-Pająka. Jeszcze dzisiaj rano młodzi aktorzy występujący w filmie żartowali sobie z tego faktu, ale była to po prostu sugestia, że oficjalna nazwa filmu pojawi się już wkrótce. I faktycznie jest, bo „Spider-Man 3” to teraz „Spider-Man: No Way Home”.

24.02.2021
18:29
Spider-Man 3 dostał prawdziwy tytuł i kinową datę premiery w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Sequel filmu „Spider-Man: Daleko od domu” wypuszczonego do kin w 2019 roku to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 4. fazy Marvel Cinematic Universe. Według krążących w zachodnich mediach informacji i plotek w filmie pojawią się bowiem aktorzy, którzy grali w adaptacjach komiksów o Peterze Parkerze w okresie sprzed MCU. Na pewno chodzi o Jamiego Foxxa i Alfreda Molinę, a mówi się też o powrocie Tobeya Maguire'a, Andrew Garfielda i kilku innych znanych twarzy.

Atmosferę wokół produkcji od rana podgrzewali dodatkowo młodzi aktorzy znani widzom z filmów „Spider-Man: Homecoming” i właśnie „Spider-Man: Daleko od domu”. Tom Holland, Zendaya i Jacob Batalon opublikowali trzy zdjęcia z nowego filmu wraz z żartobliwymi grafikami pokazującymi alternatywne tytuły 3. części. Mało kto uwierzył jednak, że nadchodzący hit Marvel Studios będzie się nazywać „Spider-Man: Phone Home” (nawiązanie do filmu „E.T.”) czy „Spider-Man: Home-Wrecker”.

I słusznie, bo „Spider-Man 3” to tak naprawdę „Spider-Man: No Way Home”.

Prawda nie była więc bardzo daleka od wcześniejszych żartów trójki wcielającej się w role Petera Parkera, MJ i Neda Leedsa. Oficjalny tytuł poznaliśmy zaś dzięki tweetowi Cinema City Poland. Ale informację na ten temat potwierdzają również zachodnie media i sam Marvel, który założył już konto na Twitterze swojej nowej produkcji.

Spider-Man: No Way Home” zadebiutuje w polskich kinach w grudniu 2021 roku.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA